* The Thrill by We-Vibe

Wysyłamy do 7 dni

Thrill – dwusilnikowy wibrator w kolorze rubinowej czerwieni od We-vibe.

Thrill, średniej wielkości wibrator przeznaczony do jednoczesnego pobudzania punktu G i łechtaczki. Nietypowy kształt pozwala na łatwe kierowanie zabawką odszukując kluczowe miejsca wewnątrz kobiecego ciała. Sprawdzi się zarówno w zabawie z partnerem, jak i w chwilach samodzielnego relaksu. 8 zróżnicowanych trybów wibracji sprawią, że zabawka długo pozostanie w użytku, bez poczucia znudzenia. 90 minut ładowania wystarcza na 2 godziny nieprzerwanej pracy.

Thrill jest całkowicie wodoszczelny, co umożliwia zabranie go ze sobą pod prysznic lub do wanny.

Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia. Zalecane jest użycie lubrykantu na bazie wodzy od Pjur, dedykowanego zabawkom od We-vibe. Zadbaj także o odpowiedni poziom higieny stosując płyn antybakteryjny dedykowany do zabawek We-vibe.

Kanadyjska marka We-vibe przez lata swojej działalności wyspecjalizowała się w tworzeniu najwyższej jakości produktów głównie przeznaczonych do używania w parze. W świecie erotyki stanowi synonim nowoczesnego podejścia do bliskości i rewolucyjnego charakteru zabawek dla dorosłych. Perfekcja wykonania, luksusowy design i bezpieczna dla ciała powłoka silikonu medycznego sprawiają, że produkty We-vibe są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające pary.

Opakowanie zawiera:

- wibrator Thrill

- ładowarkę na USB

- satynową saszetkę do przechowywania zabawki

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* The Thrill by We-Vibe

* The Thrill by We-Vibe

Podobne produkty