LELO Tiani 2 wibrator dla par ciemny róż

5503402

Wysyłamy w 24h

585,00 zł

Tiani 2 to ekskluzywny wibrator dla par wyprodukowany przez szwedzką markę LELO. Unikatowy kształt umożliwia partnerce stymulację punktu G podczas stosunku, a partnerowi pozwala poczuć delikatne drgania w trakcie penetracji. Elastyczny kształt umożliwia stosowanie go przy różnych pozycjach, a gładka struktura silikonu platynowego będzie cieszyć nie tylko oko. Intuicyjny interfejs na który składa się 8 programów wibracji odpowie nawet na najbardziej wyszukane potrzeby i nie pozwoli na nudę. Ponadto Tiani 2 jest wibratorem całkowicie wodoszczelnym do głębokości 1 metra co umożliwia zabranie go ze sobą pod prysznic. Cichy i wydajny silnik pozwoli Wam się cieszyć zabawką bez obaw o niepożądane dźwięki. Wibrator ten jest wyposażony w pilot o zasięgu 12 metrów, który ułatwia sterowanie wibracjami.

 

Aby zsynchronizować pilot z zabawką naciśnij przycisk na gadżecie oraz symbol „+” na pilocie, trzymając oba elementy blisko siebie. Następnie przyciskami „+” oraz „-” ustaw odpowiednią intensywność wibracji. Środkowy przycisk umożliwi Ci wybranie odpowiedniego trybu wibracji. Pierwszy tryb wibracji opiera się na technologii Sense Motion. Oznacza to, że poruszając pilotem w osi poziomej możesz regulować moc wibracji. Ponadto sam pilot może posłużyć jako masażer zewnętrzny. By zablokować wibrator przed niepożądanym uruchomieniem wystarczy, że naciśniesz przyciski „+” oraz „-” przez 5 sekund jednocześnie. W ten sam sposób możesz później odblokować swoją zabawkę.

 

Jeśli chcesz, by używanie wibratora było przyjemniejsze, możesz zastosować lubrykant. Ze względu na obecność silikonu zalecane jest użycie lubrykantów wodnych, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki. Po skończonej zabawie wyczyść swój wibrator za pomocą płynu do dezynfekcji zabawek erotycznych, bądź przy użyciu ciepłej wody z dodatkiem mydła antybakteryjnego.

 

LELO Tiani 2 jest ładowane za pomocą ładowarki 5V. Jedno ładowanie może potrwać do 2 godzin i jest w stanie dostarczyć Ci do 2 godzin zabawy. Pilot zasilany jest za pomocą 2 baterii AAA. Produkt ten jest dostępny w 3 wersjach kolorystycznych: czerni, fuksji oraz fioletu. W opakowaniu znajdziesz Tiani 2, pilot do sterowania zabawką, kartę gwarancyjną, instrukcję obsługi, satynowe etui, dwie baterie oraz ładowarkę.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 84 x 42 x 28mm

Waga: 31g

Bateria: Li-Ion 3.7v 70mAh

Ładowanie: 2 h at 5.0 V 70 mAh

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdla par
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Tiani 2 wibrator dla par ciemny róż

LELO Tiani 2 wibrator dla par ciemny róż

Podobne produkty