LELO Alia masażer łechtaczkowy czarny

5500201

6 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

542,00 zł

Alia black – nowoczesny masażer do ciała od Lelo.

Prosty masażer o niewielkim rozmiarze przeznaczony zarówno do celów relaksacyjnych, rehabilitacyjnych jak i czysto erotycznych. Doskonale wyprofilowany kształt pozwala na delikatne pobudzenie każdej części ciała, a doskonale przewodząca drgania twardość materiału potęguje doznanie wibracji. Opływowy kształt przylega gładko do ciała pozwalając na płynne prowadzenie masażera po poszczególnych partiach. Może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również uzupełnienie procesu rehabilitacyjnego przy niektórych schorzeniach bądź urazach. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych, aż po bardzo mocne drgania. 6 zróżnicowanych trybów wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

Masażer Alia jest w 100% wodoszczelny, co umożliwia zabranie go ze sobą pod prysznic lub do wanny.

Aby uruchomić masażer Alia naciśnij przycisk +. Przyciskami + i – określ pożądaną moc wibracji, natomiast środkowym przyciskiem wybierz tryb pracy. W celu zablokowania (zabezpieczenia przed niepożądanym uruchomieniem) naciśnij jednocześnie + i – przez 5 sekund. Wykonaj tę samą czynność w celu odblokowania silnika.

Szwedzka Marka Lelo stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i jakości. Nienagannie wykończony, pokryty szlachetną powłoką silikonu platynowego jest przedmiotem dla najbardziej wymagających. Cicha praca silnika gwarantuje dyskrecję, a nowoczesny wygląd cieszy także oko. Lelo to najwyższa półka nie tylko pod względem designu ale także przez użyteczność i nieprzypadkowo dobrane i uszeregowane funkcje dla osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji.

Masażer przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Aby osiągnąć lekki poślizg po skórze możesz zastosować lubrykant na bazie wody. Zalecamy użycie lubrykantu marki Lelo lub innych - koniecznie na bazie wody. Należy unikać kontaktu masażera z tłuszczami i silikonami.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 86 x 57 x 34mm

Waga: 85g 

Bateria: Li-Ion 500mAh 3.7V

Ładowanie: 2hrs at 5.0V 500mA

Dostępne są także kolory fuksja (deep rose) i róż (pink).

Produkty marki Lelo wykonane są z bezpiecznego dla ciała silikonu platynowego jakości medycznej oraz plastiku ABS. Ich użytkowanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą i błonami śluzowymi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Alia masażer łechtaczkowy czarny

LELO Alia masażer łechtaczkowy czarny

Podobne produkty