* Picobong Ako Outie Vibe brator turkusowy

Wysyłamy do 7 dni

Ako Outie Vibe to mały lecz intensywny w swojej mocy wibrator, wyprodukowany przez szwedzką markę Picobong. Jest to bardzo dyskretny gadżet, który powinien stanowić niezbędnik każdej damskiej torebki. Zabierz go ze sobą do pracy, bądź w podróż i ciesz się przyjemnością jaką daje, gdziekolwiek zechcesz. Wibrator ten jest szczególnie polecany Paniom, które czerpią przyjemność ze stymulacji klitoralnej. Niewielki rozmiar pozwala łatwiej operować gadżetem i bez problemu trafi w Twój czuły punkt. Może on stanowić element gry wstępnej, jak i również posłużyć do szczytowania. Intuicyjny interfejs pozwala na dopasowanie siły wibracji począwszy od ledwo wyczuwalnych aż po bardzo intensywne drgania. 12 zróżnicowanych trybów wibracji pozwoli Ci na znalezienia najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

 

W trosce o Twoje bezpieczeństwo pragniemy zapewnić, że produkty marki Picobong są w całości wykonane z materiałów całkowicie nieszkodliwych dla organizmu, takich jak silikon medyczny oraz plastik ABS. W celu zwiększenia poziomu przyjemności możesz użyć środka lubrykacyjnego takiego jak Lelo Personal. Pamiętaj także o dokładnym wyczyszczeniu zabawki po każdym użyciu. W tym celu użyj preparatów sporządzonych specjalnie z myślą o zabawkach erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Nie musisz się martwić o ewentualne zachlapania podczas czyszczenia zabawki, gdyż Ako jest wodoszczelny do głębokości 1 metra.

 

Picobong Ako Outie Vibe jest wibratorem zasilanym za pomocą dwóch baterii AAA, które dają możliwość ciągłej pracy przez dwie godziny. Zabawka jest dostępna w trzech wersjach kolorystycznych: purpury, różu oraz turkusu

 

Wymiary: 117 x 37 x 34 mm
Waga: 58g

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Picobong Ako Outie Vibe brator turkusowy

* Picobong Ako Outie Vibe brator turkusowy

Podobne produkty