* Picobong Moka G-Vibe wibrator fioletowy

Wysyłamy w 7-14 dni

Moka G-vibe – klasyczny wibrator na baterie w kolorze fioletu od Picobong.

Prosty wibrator o niewielkim rozmiarze. Charakterystyczna, lekko spłaszczona wypustka przeznaczona do precyzyjnego masażu punktu G (tak, on istnieje), pozwala doświadczenie maksymalnej przyjemności. Może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również główny punkt programu w przyjemności solo. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych aż po bardzo mocne drgania. 12 zróżnicowanych trybów wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

Nie zalecamy używania wibratora Moka G-vibe do zabaw analnych.

Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia. Zalecamy użycie lubrykantu na bazie wody.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Picobong. Nie musisz obawiać się o zamoczenie zabawki, ponieważ wibrator jest całkowicie wodoszczelny do głębokości 1 metra. Możesz go swobodnie używać w wannie lub pod prysznicem.

Wibrator wymaga dwóch baterii AAA umożliwiających nieprzerwaną pracę przez 2 godziny.

Szwedzka Marka Picobong to nowoczesne podejście do zabawy. Nienachalna estetyka i zastosowanie bezpiecznego dla ciała silikonu oraz ABS to cechy, dzięki którym produkty marki Picobong są świetnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych. Cicha praca silnika i moc oraz sposób uszeregowania trybów wibracji zdejmują z Ciebie troski o dyskrecję, czy stopniowanie doznań. Po prostu pozwól mu działać…

Dostępne są także kolory różu i turkusu.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 193 x 50 x 37 mm
Waga: 84g

Bezpieczeństwo używania zabawki PicoBong  gwarantuje wykonanie z najwyższej materiałów, takich jak silikon jakości medycznej i plastik ABS.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Picobong Moka G-Vibe wibrator fioletowy

* Picobong Moka G-Vibe wibrator fioletowy

Podobne produkty