* Picobong Mahana Duo Vibe podwójny wibrator różowy

Wysyłamy w 7-14 dni

Mahana Duo vibe – podwójny wibrator w kolorze różowym od Picobong.

Dwa połączone ze sobą jajeczka wibrujące mogę być używane na wiele sposobów. Równolegle waginalnie i analnie, waginalnie i od łechtaczki oraz inaczej – jak podpowie Ci wyobraźnia. Może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również główny punkt programu w przyjemności solo. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych aż po bardzo mocne drgania. 12 zróżnicowanych trybów wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia. Zalecamy użycie lubrykantu na bazie wody.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Picobong. Nie musisz obawiać się o zamoczenie zabawki, ponieważ wibrator jest całkowicie wodoszczelny do głębokości 1 metra. Możesz go swobodnie używać w wannie lub pod prysznicem.

Wibrator wymaga jednej baterii AAA umożliwiających nieprzerwaną pracę przez 2 godziny.

Szwedzka Marka Picobong to nowoczesne podejście do zabawy. Nienachalna estetyka i zastosowanie bezpiecznego dla ciała silikonu oraz ABS to cechy, dzięki którym produkty marki Picobong są świetnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych. Cicha praca silnika i moc oraz sposób uszeregowania trybów wibracji zdejmują z Ciebie troski o dyskrecję, czy stopniowanie doznań. Po prostu pozwól mu działać…

Dostępne są także kolory czerni i turkusu.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 112 x 71 x 28 mm

Waga: 66 gram
Baterie: 1 x AAA

Bezpieczeństwo używania zabawki PicoBong  gwarantuje wykonanie z najwyższej materiałów, takich jak silikon jakości medycznej i plastik ABS.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Picobong Mahana Duo Vibe podwójny wibrator różowy

* Picobong Mahana Duo Vibe podwójny wibrator różowy

Podobne produkty