* Picobong Mahana Duo Vibe podwójny wibrator czarny

Picobong Mahana Duo Vibe podwójny wibrator czarny

Wysyłamy do 7 dni

Dzięki wibratorowi Picobong Mahana Duo Vibe możesz puścić wodze fantazji i cieszyć się nim na wiele sposobów. Ta zabawka o niebanalnym kształcie, na który składają się dwa jajka połączone ze sobą umożliwi Ci zabawy analno-waginalne, waginalno-łechtaczkowe i wiele innych. Rusz głową i znajdź również inne zastosowania dla niej! Wibrator ten jest wyposażony w dwa niezależne silniczki, dzięki którym daje oszałamiającą przyjemność. Możesz zdecydować, czy wibracje mają być zsynchronizowane, bądź czy jajeczka mają wibrować niezależnie od siebie. 12 trybów wibracji i intuicyjny interfejs pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań. Ciche wibracje umożliwiają natomiast dyskretną i komfortową zabawę.

 

Zabawka ta jest wykonana z materiałów najwyższej jakości i przyjemnych w dotyku takich jak silikon medyczny czy plastik ABS. Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia. W celu zapewnienia odpowiedniego poślizgu zalecamy użycie lubrykantów wodnych, gdyż inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę zabawki.

Wyczyść swój Picobong Mahana Duo Vibe po każdym użyciu. W tym celu użyj letniej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Nie musisz obawiać się uszkodzenia zabawki, gdyż produkt ten jest wodoszczelny do głębokości 1 metra. Możesz także użyć preparatów przeznaczonych do dezynfekcji i czyszczenia zabawek erotycznych.

 

Wibrator ten wymaga jednej baterii AAA, która umożliwia nieprzerwaną pracę przez dwie godziny. Produkt ten jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: różowym, czarnym i turkusowym. Daj swojemu ciału orgazm nie z tej ziemi dzięki Picobong Mahana Duo Vibe!

 

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 112 x 71 x 28 mm

Waga: 66 gram
Baterie: 1 x AAA

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne i do łechtaczki ( króliczki )
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Picobong Mahana Duo Vibe podwójny wibrator czarny

* Picobong Mahana Duo Vibe podwójny wibrator czarny

Picobong Mahana Duo Vibe podwójny wibrator czarny

Podobne produkty