* Picobong Tano Plug Vibe korek analny purpurowy

Wysyłamy do 7 dni

Tano plug vibe – niewielki plug analny z wibracją w kolorze fioletowym od Picobong.

Wibrujący korek analny może być stosowany zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Może być noszony na co dzień oraz stanowić miłe urozmaicenie podczas klasycznego seksu waginalnego. 12 zróżnicowanych trybów wibracji pozwoli Ci znaleźć najbardziej odpowiedni dla Twoich upodobań.

Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia. Zalecamy użycie lubrykantu na bazie wody.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Picobong. Nie musisz obawiać się o zamoczenie zabawki, ponieważ wibrator jest całkowicie wodoszczelny do głębokości 1 metra. Możesz go swobodnie używać w wannie lub pod prysznicem.

Wibrator wymaga jednej baterii AAA umożliwiających nieprzerwaną pracę przez 2 godziny.

Szwedzka Marka Picobong to nowoczesne podejście do zabawy. Nienachalna estetyka i zastosowanie bezpiecznego dla ciała silikonu oraz ABS to cechy, dzięki którym produkty marki Picobong są świetnym rozwiązaniem zarówno dla początkujących, jak i dla bardziej zaawansowanych. Cicha praca silnika i moc oraz sposób uszeregowania trybów wibracji zdejmują z Ciebie troski o dyskrecję, czy stopniowanie doznań. Po prostu pozwól mu działać…

Dostępne są także kolory różu i czerni.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 111 x 86 x 28 mm

Waga: 36 gram
Baterie: 1 x AAA

Bezpieczeństwo używania zabawki PicoBong  gwarantuje wykonanie z najwyższej materiałów, takich jak silikon jakości medycznej i plastik ABS.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Picobong Tano Plug Vibe korek analny purpurowy

* Picobong Tano Plug Vibe korek analny purpurowy

Podobne produkty