* Picobong Ipo Finger Vibe wibrator na palec czarny

Wysyłamy do 7 dni

Picobong IPO to orgazmiczna rozkosz w małym palcu. Jest to wibrator przeznaczony do masażu zewnętrznego wykonany przez szwedzką markę Picobong. Delikatne wibracje dostarczą niezwykłych wrażeń Twojej łechtaczce. Niewielki rozmiar wibratora umożliwia spakowanie go do torebki i zabranie ze sobą w podróż. Orgazmy jeszcze nigdy nie były tak proste do osiągnięcia. Intuicyjny interfejs, na który składa się aż 12 zróżnicowanych trybów wibracji to rozkosz na wyciągnięcie ręki. Załóż go na palec i ciesz się rozkoszą jaką daje. Ponadto zabawka ta jest wodoodporna do głębokości 1 metra. Zabierz ją ze sobą do łazienki i ciesz się nią podczas porannej kąpieli.

 

W trosce o Twoje bezpieczeństwo pragniemy zapewnić, że wibrator ten jest wykonany z materiałów całkowicie bezpiecznych dla ciała, takich jak silikon medyczny. Użyj lubrykantów, by zapewnić odpowiedni poślizg podczas zabawy. Ze względu na obecność silikonu w zabawce zalecane jest użycie środków lubrykacyjnych na bazie wody, gdyż inne, w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

 

Po skończonej zabawie wyczyść swój wibrator za pomocą środków przeznaczonych do dezynfekcji zabawek erotycznych. Jeśli nie posiadasz takiego preparatu możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Nigdy nie używaj do czyszczenia wibratora środków zawierających alkohol, naftę czy aceton.

 

Picobong IPO jest wibratorem zasilanym za pomocą jednej baterii AAA. Jedna bateria umożliwia nieprzerwaną pracę zabawki przez 2 godziny. Produkt jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: fioletowym, czarnym oraz różowym. Wybierz swój wibrator już dziś i zaznaj orgazmicznej przyjemności w małym palcu!

 

Dane techniczne:

Wymiary: 80 x 42 x 28 mm

Waga: 32g

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo łechtaczki
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Picobong Ipo Finger Vibe wibrator na palec czarny

* Picobong Ipo Finger Vibe wibrator na palec czarny

Podobne produkty