Vibe Therapy - Ascendancy Pink

9600101

specjalnie wyprofilowany wibrator łechtaczkowy

Wysyłamy w 24h

100,20 zł

-40%

167,00 zł brutto

Ascendancy to designerski zewnętrzny masażer osobisty marki Vibe Therapy. Został wprost stworzony do pieszczot – jest delikatny, ale stanowczy; poręczny, ale wielofunkcyjny. I choć można nim sterować jednym paluszkiem, potrafi wstrząsnąć Twoim światem. Idealny dla niezależnej, nowoczesnej kobiety.

 

Z zewnątrz Vibe Therapy Ascendancy prezentuje się niezwykle futurystycznie. Zgodnie z najświeższymi trendami jego bryła jest bardzo oszczędna, wręcz minimalistyczna. Równocześnie trudno oprzeć się wrażeniu, że jest bardzo kobiecy. Delikatne łuki i kuszące krzywizny przyciągają swoją subtelnością. Łagodnie nęcą by ująć ten niezwykły przedmiot w dłonie. Ponieważ został wykonany z jedwabiście gładkiego silikonu oraz niepospolitego polimeru ABS, więc nie tylko cieszy oczy, ale jest również szalenie przyjemny w dotyku. Taki dobór materiałów zapewnia jego wodoszczelność, więc można z niego korzystać nawet pod prysznicem!

 

Oczywiście nie zapomniano również o ergonomii. Ascendancy doskonale leży w dłoni, a jego specjalnie wyprofilowany kształt komfortowo kieruje palce w kierunku intuicyjnego sterowania. Kontroluje się go za pomocą dwóch przycisków. Jeden służy do włączania i wyłączania urządzenia, natomiast drugi pozwala na cykliczną zmianę preprogramowanych wzorów. Do wyboru jest 7 różnych ustawień: 3 natężenia pulsowania, jeden program drgań o narastającym natężeniu i 3 natężenia wibracji stałych. Ta różnorodność sprawia, że trudno się nudzić z tym masażerem.

 

Vibe Therapy Ascendancy jest jednym z tych gadżetów, z którego można bez kłopotu korzystać w dowolnych warunkach. Ponieważ jest zasilany dwoma bateriami AAA, nie wymaga zewnętrznego źródła energii. Gwarantuje to jego przenośność, a zatem można go zabrać w podróż i cieszyć się nim bez zawracania sobie głowy dodatkowymi kablami, czy wtyczkami.

 

Aby zabawa z tym masażerem była jeszcze przyjemniejsza, należy zadbać o odpowiednie nawilżenie. Z powodu specyfiki szlachetnych materiałów, z których ten masażer został wykonany, zaleca się stosowanie jedynie lubrykantów na bazie wody, gdyż żele silikonowe lub mieszanki wodno-silikonowe mogą uszkodzić jego powierzchnię. Należy przy tym zaznaczyć, że takie produkty, jak olejki do masażu, czy balsamy do ciała nie są tutaj odpowiednimi substytutami.

 

Utrzymanie tego wibratora w czystości jest również bezproblemowe. Ponieważ jego powierzchnia jest odporna na zachlapanie, można z powodzeniem umyć Ascendancy mydłem antybakteryjnym, a następnie osuszyć miękkim ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Dla dodatkowej ochrony można przed i po użyciu stosować specjalne środki do czyszczenia zabawek erotycznych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Vibe Therapy - Ascendancy Pink

Vibe Therapy - Ascendancy Pink

specjalnie wyprofilowany wibrator łechtaczkowy

Podobne produkty