* Vibe Therapy Tri wibrator różowy

Wysyłamy do 7 dni

Vibe Therapy Tri to klasyczny wibrator do stymulacji punktu G. Dzięki zagiętej końcówce łatwo odnaleźć swoje wrażliwe miejsca a ich stymulacja zapewni Ci niezapomniane doznania. A to dlatego, że Tri posiada aż trzy silniczki! Takie rozwiązanie sprawia, że wibracje są głębokie mocne i wielowymiarowe i pobudzają punkty położone głęboko jak i wejście do pochwy. Przy tak dużej mocy Vibe Therapy Tri jest bardzo cichy, nie musisz obawiać się, że ktoś go usłyszy. Możesz bawić się nim sama, lub wspólnie z partnerem, podczas gry wstępnej.

 

Wibrator ten posiada 7 programów drgań – trzy programy wibracji, trzy programy pulsacji i jeden eskalacji. Tri jest pokryty silikonem jakości medycznej wolnym od ftalanów oraz innych substancji szkodliwych dla organizmu. Zasilany na trzy baterie typu AAA (nie są dołączone do zestawu).

 

Aby zapewnić odpowiedni poślizg, a tym samym lepszy komfort użytkowania, pokryj zabawkę lubrykantem opartym na bazie wody. Lubrykanty oparte na silikonie lub tłuszczach mogą nieodwracalnie uszkodzić strukturę silikonu medycznego.

Po każdym użyciu, umyj wibrator ciepłą wodą z dodatkiem antybakteryjnego mydła, lub żelu do higieny intymnej. Możesz też zaopatrzyć się w specjalne środki do czyszczenia i dezynfekcji akcesoriów erotycznych dostępne również w naszym sklepie.

 
Dane techniczne:
Długość: 23 cm
Średnica: 4 cm

Zasilanie 3 x bateria AAA (nie załączane do zestawu)

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* Vibe Therapy Tri wibrator różowy

* Vibe Therapy Tri wibrator różowy

Podobne produkty