LELO Alia masażer łechtaczkowy różowy

5500203

Wysyłamy w 24h

542,00 zł

Alia to masażer zewnętrzny szwedzkiej marki LELO, która jest uważana za synonim luksusu w branży erotycznej. Elegancki design i opływowy kształt uzupełnią Twoją kolekcję gadżetów erotycznych. Może być on stosowany zarówno do celów relaksacyjnych, jak i czysto erotycznych. Idealnie wyprofilowany kształt umożliwia pobudzenie każdej partii ciała. Ergonomiczne oczko, służące do przytrzymania zabawki sprawi, że używanie go będzie łatwe i przyjemne. Intuicyjny interfejs, na który składa się 6 zróżnicowanych trybów wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań. Ponadto masażer Lelo Alia jest w całości wodoodporny, możesz wziąć go ze sobą pod prysznic i cieszyć się nim podczas gdy woda będzie obmywała Twoje ciało. Aby uruchomić masażer, naciśnij przycisk „+”. Przyciskami „+” i „-” możesz ustawić odpowiednią moc wibracji. Przycisk po środku umożliwi Ci odnalezienie swojego ulubionego trybu pracy. W celu zablokowania zabawki przed niechcianym uruchomieniem, wystarczy, że naciśniesz przyciski „+” i „-” przez 5 sekund. W ten sam sposób odblokujesz później swój wibrator.

 

Pragniemy zapewnić, że wszystkie produkty marki LELO są wykonane z materiałów bezpiecznych dla ciała, takich jak wysokiej klasy silikon platynowy oraz plastik ABS. Aby osiągnąć lekki poślizg możesz użyć lubrykantu. Ze względu na obecność silikonu zalecamy użycie środków lubrykacyjnych na bazie wody, gdyż inne, w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

 

Pamiętaj o prawidłowej higienie. Wyczyść swój wibrator po każdym użyciu za pomocą Płynu do czyszczenia LELO. Jeśli takiego nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Nigdy nie używaj do czyszczenia środków na bazie alkoholu, nafty i acetonu.

 

Ładowanie urządzenia odbywa się za pomocą ładowarki 5V dołączonej do zestawu. Pełne naładowanie zabawki może potrwać do 4 godzin i dostarczyć do 2 godzin zabawy. Produkt jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: czarnym, różowym oraz ciemnoróżowym. Wybierz swój ulubiony i ciesz się przyjemnością jaką daje Lelo Alia.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 86 x 57 x 34mm

Waga: 85g 

Bateria: Li-Ion 500mAh 3.7V

Ładowanie: 2hrs at 5.0V 500mA

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo łechtaczki
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Alia masażer łechtaczkowy różowy

LELO Alia masażer łechtaczkowy różowy

Podobne produkty