LELO Siri Vibrator Purple

Wysyłamy do 7 dni

Siri – klasyczny, poręczny masażer do ciała oraz stref intymnych Lily w kolorze fioletowym od Lelo.

Prosty masażer o niewielkim rozmiarze przeznaczony zarówno do celów relaksacyjnych, rehabilitacyjnych jak i czysto erotycznych. Doskonale wyprofilowany kształt pozwala na dokładne pobudzanie kobiecych lub męskich stref intymnych, a doskonale przewodząca drgania twardość materiału potęguje doznanie wibracji. Może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również uzupełnienie procesu rehabilitacyjnego przy niektórych schorzeniach bądź urazach. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych, aż po bardzo mocne drgania. 6 stopni siły wibracji oraz 6 zróżnicowanych trybów pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

Aby uruchomić masażer Siri przytrzymaj symbol +. Przyciski + i – służą regulacji mocy, natomiast strzałki w górę i w dół pozwalają na wybór trybu wibracji. Przytrzymaj – aby wyłączyć wibrator. W celu zablokowania (zabezpieczenia przed niepożądanym uruchomieniem) naciśnij jednocześnie + i – przez 5 sekund. Wykonaj tę samą czynność w celu odblokowania silnika.

Szwedzka Marka Lelo stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i jakości. Nienagannie wykończony, pokryty szlachetną powłoką silikonu platynowego bezpiecznego dla ciała jest przedmiotem dla najbardziej wymagających. Cicha praca silnika gwarantuje dyskrecję, a nowoczesny wygląd cieszy także oko. Lelo to najwyższa półka nie tylko pod względem designu ale także przez użyteczność i nieprzypadkowo dobrane i uszeregowane funkcje dla osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji.

Masażer przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Aby osiągnąć lekki poślizg po skórze możesz zastosować lubrykant. Zalecamy użycie lubrykantu marki Lelo.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 96 x 45 x 47 mm

Waga: 71g 

Bateria: Li-lon 200 mAh 3.7 V

Dostępne są także kolory różowy (pink) oraz czerwieni (red).

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Siri Vibrator Purple

LELO Siri Vibrator Purple

Podobne produkty