LELO Inez wibrator srebrny

5501602

Wysyłamy w 7-14 dni

24 780,00 zł

Inez – nowoczesny, prosty wibrator wykonany ze stali nierdzewnej od Lelo. Rozkosz w królewskim wydaniu.

Elegancki wibrator o okazałym rozmiarze kształtem powtarzający formę klasycznej Elise. Anatomiczny kształt dopasowany do kobiecego ciała pozwala doświadczenie maksymalnej przyjemności a doskonale przewodząca drgania twardość materiału potęguje doznanie wibracji. Może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również główny punkt programu w przyjemności solo. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych aż po bardzo mocne drgania. 5 zróżnicowanych trybów wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

Błyszcząca, szlachetna powierzchnia cieszy nie tylko najbardziej wymagających estetów. Poza wysublimowanym designem luksus posiadania wibratora wykonanego ze stali nierdzewnej przejawia się w także w odmienności doznań. Właściwości fizyczne stalipozwalają na zabawę z kontrolą temperatury. Aby ogrzać lub schłodzić wibrator zanurz część umieszczaną wewnątrz ciała w wodzie o określonej temperaturze. Materiał przez stosunkowo długi czas będzie utrzymywał określoną temperaturę. Wibrator Inez nie jest w 100% wodoszczelny - nie należy umieszczać go w całości w wodzie.

Szwedzka Marka Lelo stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i jakości. Nienagannie wykończony, pokryty szlachetną powłoką jest przedmiotem dla najbardziej wymagających. Nowoczesny wygląd cieszy także oko równie. Lelo to najwyższa półka nie tylko pod względem designu ale także przez użyteczność i nieprzypadkowo dobrane i uszeregowane funkcje dla osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji.

Aby osiągnąć lekki poślizg możesz zastosować lubrykant na bazie wody. Zalecamy użycie lubrykantu marki Lelo lub innych - koniecznie na bazie wody. Należy unikać kontaktu zabawki z tłuszczami i silikonami.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 174 x 35 x 29 mm

Waga: 225g

Bateria: Li-lon 450 mAh 3.7 V

Dostępna jest także wersja pokryta 24-karatowym złotem.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Inez wibrator srebrny

LELO Inez wibrator srebrny

Podobne produkty