Lelo Yva wibrator łechtaczkowy złoty

5503601

Wysyłamy do 7 dni

12 558,00 zł

Yva gold – nowoczesny masażer do ciała oraz stref intymnych pokryty 24-karatowym złotem od Lelo. Rozkosz w królewskim wydaniu.

Prosty masażer o niewielkim rozmiarze przeznaczony zarówno do celów relaksacyjnych, rehabilitacyjnych jak i czysto erotycznych. Doskonale wyprofilowany kształt pozwala na dokładne pobudzanie kobiecych stref intymnych, a doskonale przewodząca drgania twardość materiału potęguje doznanie wibracji. Może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również uzupełnienie procesu rehabilitacyjnego przy niektórych schorzeniach bądź urazach. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych, aż po bardzo mocne drgania. 5 stopni siły wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

Szczerozłota powierzchnia cieszy nie tylko najbardziej wymagających estetów. Poza wysublimowanym designem luksus posiadania masażera pokrytego metalem szlachetnym przejawia się w także w odmienności doznań. Właściwości fizyczne złota pozwalają na zabawę z kontrolą temperatury. Schłodzony lub rozgrzany materiał stosunkowo długo będzie utrzymywał określoną temperaturę.

Aby uruchomić masażer Yva naciśnij prawy przycisk, który służy także do zwiększenia mocy. Lewy przyciskami zmniejsza siłę wibracji oraz wyłącza całkowicie masażer. W celu zablokowania (zabezpieczenia przed niepożądanym uruchomieniem) naciśnij jednocześnie oba przyciski przez 5 sekund, do momentu zaświecenia przycisków. Wykonaj tę samą czynność w celu odblokowania silnika.

Szwedzka Marka Lelo stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i jakości. Nienagannie wykończony, pokryty metalem szlachetnym jest przedmiotem dla najbardziej wymagających. Cicha praca silnika gwarantuje dyskrecję, a nowoczesny wygląd cieszy także oko. Lelo to najwyższa półka nie tylko pod względem designu ale także przez użyteczność i nieprzypadkowo dobrane i uszeregowane funkcje dla osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji.

Masażer przeznaczony jest wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Aby osiągnąć lekki poślizg po skórze możesz zastosować lubrykant na bazie wody. Zalecamy użycie lubrykantu marki Lelo lub innych - koniecznie na bazie wody. Należy unikać kontaktu masażera z tłuszczami i silikonami.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 75 x 36 x 25mm

Waga: 112g 

Bateria: Li-Ion 200 mAh 3.7V

Dostępna jest także wersja wykonana w całości ze stali nierdzewnej.

Materiałmetal
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo łechtaczki
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lelo Yva wibrator łechtaczkowy złoty

Lelo Yva wibrator łechtaczkowy złoty

Podobne produkty