LELO Olga wibrator srebrny

5502902

Wysyłamy w 7-14 dni

2 725,80 zł

Olga – nowoczesne dwukierunkowe dildo ze stali nierdzewnej od Lelo. Rozkosz w królewskim wydaniu.

Eleganckie dildo średniego rozmiaru o fantastycznie wyprofilowanym kształcie. Zagięta końcówka zaprojektowana specjalnie do precyzyjnej stymulacji punktu G może być także używana do delikatnego masażu prostaty u mężczyzn. Używając wypukłej końcówki najskuteczniejszą pracą będzie wykonywanie niewielkich, kolistych ruchów. Przy używaniu drugiej końcówki o wyostrzonych krawędziach sprawdzi się poruszanie dildo ruchem obrotowym.

Błyszcząca, szlachetna powierzchnia cieszy nie tylko najbardziej wymagających estetów. Poza wysublimowanym designem luksus posiadania dildo wykonanego ze stali przejawia się w także w odmienności doznań. Właściwości fizyczne stali nierdzewnej pozwalają na zabawę z kontrolą temperatury. Aby ogrzać lub schłodzić dildo zanurz je w wodzie o określonej temperaturze. Materiał przez stosunkowo długi czas będzie utrzymywał określoną temperaturę. 

Szwedzka Marka Lelo stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i jakości. Nienagannie wykończony, pokryty szlachetną powłoką silikonu platynowego jest przedmiotem dla najbardziej wymagających. Nowoczesny wygląd cieszy także oko równie. Lelo to najwyższa półka nie tylko pod względem designu ale także przez użyteczność i nieprzypadkowo dobrane i uszeregowane funkcje dla osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji.

Aby osiągnąć lekki poślizg możesz zastosować lubrykant na bazie wody. Zalecamy użycie lubrykantu marki Lelo lub innych - koniecznie na bazie wody. Należy unikać kontaktu dildo z tłuszczami i silikonami.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 195 x 50 x 30mm

Waga: 650g

Dostępna jest także wersja pokryta 24-karatowym złotem.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Olga wibrator srebrny

LELO Olga wibrator srebrny

Podobne produkty