LELO Olga wibrator złoty

5502901

Wysyłamy w 7-14 dni

11 718,00 zł

Olga – nowoczesne dwukierunkowe dildo pokryte 24-karatowym złotem od Lelo. Rozkosz w królewskim wydaniu.

Eleganckie dildo średniego rozmiaru o fantastycznie wyprofilowanym kształcie. Zagięta końcówka zaprojektowana specjalnie do precyzyjnej stymulacji punktu G może być także używana do delikatnego masażu prostaty u mężczyzn. Używając wypukłej końcówki najskuteczniejszą pracą będzie wykonywanie niewielkich, kolistych ruchów. Przy używaniu drugiej końcówki o wyostrzonych krawędziach sprawdzi się poruszanie dildo ruchem obrotowym.

Szczerozłota powierzchnia cieszy nie tylko najbardziej wymagających estetów. Poza wysublimowanym designem luksus posiadania dildo pokrytego metalem szlachetnym przejawia się w także w odmienności doznań. Właściwości fizyczne złota pozwalają na zabawę z kontrolą temperatury. Aby ogrzać lub schłodzić dildo zanurz je w wodzie o określonej temperaturze. Materiał przez stosunkowo długi czas będzie utrzymywał określoną temperaturę.  

Szwedzka Marka Lelo stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i jakości. Nienagannie wykończony, pokryty szlachetną powłoką silikonu platynowego jest przedmiotem dla najbardziej wymagających. Nowoczesny wygląd cieszy także oko równie. Lelo to najwyższa półka nie tylko pod względem designu ale także przez użyteczność i nieprzypadkowo dobrane i uszeregowane funkcje dla osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji.

Aby osiągnąć lekki poślizg możesz zastosować lubrykant na bazie wody. Zalecamy użycie lubrykantu marki Lelo lub innych - koniecznie na bazie wody. Należy unikać kontaktu dildo z tłuszczami i silikonami.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 195 x 50 x 30mm

Waga: 650g

 

Dostępna jest także wersja wykonana ze stali nierdzewnej.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Olga wibrator złoty

LELO Olga wibrator złoty

Podobne produkty