LELO Iris wibrator waginalny różowy

5501802

Wysyłamy w 24h

626,00 zł

Iris to klasyczny wibrator wyprodukowany przez szwedzką markę LELO. Jest to jeden z produktów o dość sporych gabarytach a jego nazwa nawiązuje do unikalnego kształtu przypominającego rozkwitający pąk irysa. Dzięki wypustkom w kształcie płatków kwiatu stymulacja miejsc intymnych dostarcza wyjątkowych przeżyć w postaci stopniowanego poziomu penetracji. Specjalnie dobrana twardość materiału zwiększa intensywność doznań, gdyż drgania stają się bardziej odczuwalne. Solidny uchwyt idealnie leży w dłoni i pozwala na pewne manewrowanie wibratorem.

 

Idealnie nadaje się do zabawy solo, lub jako element gry wstępnej z partnerem. Pozwoli Ci odkrywać swoje ciało i zaznajamiać się z jego reakcjami na bodźce dostarczane z zewnątrz. Iris posiada intuicyjny interfejs, podświetlany przy przyciśnięciu, co pozwala na używanie go również w ciemności. Do wyboru masz 5 programów wibracji. Wibrator jest dwusilnikowy, a motorki mogą działać niezależnie od siebie dzięki czemu doznania są wyjątkowe a działając synergistycznie ukazują swoją prawdziwą moc!

 

Przyciśnij dłużej symbol +, aby uruchomić wibrator. Przyciskami + i - regulujemy intensywność mocy wibracji, natomiast strzałki w górę i w dół wybieramy program drgań. Aby wyłączyć przytrzymaj symbol -. Ciekawą funkcją jest możliwość zablokowania zabawki tak, aby nie włączyła się samoistnie w nieprzewidzianym momencie. W tym celu przyciśnij jednocześnie symbolu + i – przez 5 sekund (do momentu gdy interfejs przestaje się świecić).

 

Lelo Iris wykonana jest z luksusowego materiału – silikonu platynowego o bardzo aksamitnej strukturze. Jest on bardzo łatwy w pielęgnacji. Wystarczy przemyć go ciepłą wodą z dodatkiem antybakteryjnego mydła lub żelu do higieny intymnej. Uważaj jednak, żeby nie zamoczyć interfejsu wibratora, gdyż Iris nie jest wodoszczelny. Polecamy również użycie specjalnego środka do czyszczenia zabawek silikonowych marki Lelo.

 

W celu ułatwienia aplikacji i większego komfortu użytkowania, użyj lubrykantu na bazie wody, gdyż lubrykanty oparte na innych bazach powodują rozpuszczenie materiału i w związku z tym nieodwracalne uszkodzenie jego struktury. Polecamy lubrykanty marki Lelo przeznaczone specjalnie do gadżetów erotycznych np. Lelo Personal, lub inne lubrykanty na bazie wody dostępne w naszym sklepie.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 220 x 42 x 36mm

Waga: 170g 

Bateria: Li-lon 500mAh 3.7V 

Ładowanie: 2 h at 5.0V 680mA 

Czas użytkowania: 4 godziny 

 

Opakowanie zawiera:

- wibrator Iris

- satynowe etui

- saszetkę lubrykantu

- ładowarkę

- kartę gwarancyjną

- instrukcję obsługi

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

LELO Iris wibrator waginalny różowy

LELO Iris wibrator waginalny różowy

Podobne produkty