Lelo Mona Wave wibrator punktu G czarny

5516202

Lelo Mona Wave

Wysyłamy w 24h

669,00 zł

Mona Wave Black – unowocześniona wersja tradycyjnej Mony z funkcją fali od Lelo.

 

Lelo Mona Wave to wibrator zupełnie wyjątkowy! Spośród innych gadżetów erotycznych dla kobiet wyróżnia się specyficzną funkcją, jakiej nie znajdziesz w wielu innych wibratorach. Ta wyjątkowa funkcja zawiera się w słowie „Wave”, bo Lelo Mona Wave to wibrator, który dosłownie… faluje!

 

Brzmi nieprawdopodobnie? A jednak to prawda! Korpus gadżetu nie tylko wibruje, ale też faluje, co oznacza, że porusza się rytmicznie w górę i w dół. Dzięki temu Mona Wave to wibrator do zadań specjalnych, gdyż rozpieszcza nie tylko przyjemną wibracją o różnych poziomach mocy czy częstotliwościach, ale także falującym ruchem, który sprawia, że przednia ścianka pochwy jest niezwykle dokładnie stymulowana.

 

Wyobraź sobie przyjemny masaż przedniej ścianki pochwy oraz umiejscowionego na niej punktu G za pomocą sprawnych palców kochanka/i. Dodaj do tego jeszcze pulsującą wibrację, której moc możesz z łatwością regulować. Takich właśnie doznań dostarczy Ci Lelo Mona Wave.

 

Jeśli w którymś momencie ruch falujący zacznie Cię drażnić lub będzie zbyt intensywny, zawsze możesz go wyłączyć, stosując odpowiedni tryb, i po wyłączeniu opcji falowania cieszyć się jedynie samą wibracją.

Lelo Mona Wave wykonany jest z najlepszego jakościowo silikonu klasy platinium. Ten materiał jest hipoalergiczny, nie przyczepiają się do niego kurz czy inne drobnoustroje z powietrza. Z łatwością wyczyścisz go pod wodą, z dodatkiem mydła antybakteryjnego. Do nawilżania używaj tylko lubrykantów na bazie wody np. Lelo Personal Moistruizer, gdyż lubrykanty silikonowe mogą zniszczyć powłokę zabawki.

W opakowaniu razem z gadżetem znajdziesz też etui, ładowarkę, kartę gwarancyjną oraz instrukcję obsługi.

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 53.53 x 195.49mm

Waga: 120g 

Bateria: Li-lon 500mAh 3.7V 

Ładowanie: 2 h at 5.0V 680mA 

Czas użytkowania: 4 godziny 

 

Opakowanie zawiera:

- wibrator Mona Wave

- satynowe etui

- saszetkę lubrykantu

- ładowarkę

- kartę gwarancyjną

- instrukcję obsługi

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo punktu G
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lelo Mona Wave wibrator punktu G czarny

Lelo Mona Wave wibrator punktu G czarny

Lelo Mona Wave

Podobne produkty