Fun Factory Patchy Paul wibrator świeża zieleń

3104902

Wibrator FUN FACTORY Patchy Paul świeża zieleń

Wysyłamy w 24h

269,00 zł

Patchy Paul to jeden z flagowych wibratorów marki Fun Factory. Firma pochodzi z Niemiec i uwielbia nadawać swoim gadżetom bardzo nietypowe kształty, co niewątpliwie świadczy o typowym dla Niemców podejściu do seksu i erotyki – jest to podejście na luzie, z uśmiechem, w nieco rubasznym stylu. Znając niemieckie podejście do seksualności nie dziwi już fakt, że spotkamy w kolekcji Fun Factory takie kształty jak choćby ten, który prezentuje Fun Factory Patchy Paul – wibrator wykonany jest na kształt dżdżownicy. Jednak niech ta ciekawa analogia nie zbije Was z tropu! W przeciwieństwie do żywej dżdżownicy Patchy Paul jest słodki i uroczy. I można mieć pewność, że dostarczy nam samych przyjemnych doznań.

 

Fun Factory Patchy Paul to wibrator prosty, ale mający przyjemne pofałdowanie. Jego główka jest lekko zagięta, by precyzyjnie stymulować punkt G. Posiada 6 różnych poziomów oraz 6 różnych trybów wibracji. Jest sporych rozmiarów – jego całkowita długość to 23 cm, więc polecamy go głównie Paniom lubiącym głęboką penetrację.

Wibrator Patchy Paul, jak wszystkie pozostałe zabawki marki Fun Factory, wykonany jest z najbezpieczniejszego dla ciała materiału, jakim jest silikon medyczny. Łatwo utrzymać go w czystości – wystarczy dobre mydło antybakteryjne lub spray do czyszczenia gadżetów erotycznych.

 
DANE TECHNICZNE

Wymiary:
Długość: 21,2 cm
Średnica: 4,3 cm

Zasilanie:
4 baterie lub akumulatory 1,5V AAA (należy zakupić osobno).

Materiałsilikon
Wodoodpornośćnie
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Patchy Paul wibrator świeża zieleń

Fun Factory Patchy Paul wibrator świeża zieleń

Wibrator FUN FACTORY Patchy Paul świeża zieleń

Podobne produkty