Vibe Therapy Euphoria wibrator różowy

Wysyłamy do 7 dni

Euphoria to interesujący masażer osobisty marki Vibe Therapy. Został zaprojektowany tak, by sprawiać maksimum przyjemności bez zbędnych komplikacji. Jest wprost idealny dla osób, które nie miały wcześniej styczności z wibratorami, choć bardziej doświadczone panie również mogą docenić jego zalety.

 

To, co w Vibe Therapy Euphoria przyciąga wzrok, to jego nietuzinkowy kształt. Zmysłowe fale biegną łagodnymi łukami w kierunku intrygująco zakrzywionego końca, by w rytmie drgań potęgować doznania. Zostały specjalnie tak nakreślone, żeby pieścić kobiece ciało przez całą drogę, aż do szczególnie wrażliwego na rozkosz punktu G. Całość została wykonana z jedwabiście gładkiego silikonu klasy medycznej, co sprawia, że ten masażer jest równocześnie niezwykle przyjemny w dotyku, jak i całkowicie bezpieczny dla organizmu. Co więcej, taki dobór materiałów gwarantuje wodoszczelność, więc można się nim cieszyć również pod prysznicem!

 

Oczywiście nie zapomniano również o ergonomii. Dyskretny i zaskakująco silny silnik Vibe Therapy Euphoria kontroluje się za pomocą dwóch przycisków. Jeden służy do włączania i wyłączania urządzenia, natomiast drugi pozwala na cykliczną zmianę zaprogramowanych wzorów. Do wyboru mamy 7 różnych ustawień: 3 natężenia pulsowania, jeden program drgań o narastającym natężeniu i 3 natężenia wibracji stałych. Niezależnie od nastroju, bez kłopotu znajdzie się odpowiednie ustawienie, by można było zaznać rozkoszy.

 

Ponieważ jest zasilana dwoma bateriami AAA, nie wymaga zewnętrznego źródła energii, Euphoria jest jednym z tych gadżetów, z którego można bez kłopotu korzystać w dowolnych warunkach. Gwarantuje to jego przenośność, a zatem można go zabrać w podróż i cieszyć się nim bez zawracania sobie głowy dodatkowymi kablami, czy wtyczkami.

 

Aby zabawa z tym masażerem była jeszcze przyjemniejsza, należy zadbać o odpowiednie nawilżenie. Z powodu specyfiki szlachetnych materiałów, z których ten masażer został wykonany, zaleca się stosowanie jedynie lubrykantów na bazie wody, gdyż żele silikonowe lub mieszanki wodno-silikonowe mogą uszkodzić jego powierzchnię. Należy przy tym zaznaczyć, że takie produkty, jak olejki do masażu, czy balsamy do ciała nie są tutaj odpowiednimi substytutami.

 

Utrzymanie tego wibratora w czystości jest również bezproblemowe. Ponieważ jego powierzchnia jest odporna na zachlapanie, można z powodzeniem umyć Euphoria mydłem antybakteryjnym, a następnie osuszyć miękkim ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Dla dodatkowej ochrony można przed i po użyciu stosować specjalne środki do czyszczenia zabawek erotycznych.

 
Specyfikacja:
Średnica: 2,5 do 4 cm
Długość: 23,5 cm
Wymagane baterie: 2x AA (nie dołączone)


Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Vibe Therapy Euphoria wibrator różowy

Vibe Therapy Euphoria wibrator różowy

Podobne produkty