Obniżka! Promo Vibe Therapy - Zest Pink

Vibe Therapy Zest wibrator różowy

9603003

Wibrator do stymulacji punktu G 

Wysyłamy w 24h

142,20 zł

-40%

237,00 zł brutto

Zest to nowoczesny masażer osobisty marki Vibe Therapy dedykowany osobom, które poszukują czegoś nieskomplikowanego, a zarazem dającego wiele przyjemności. Ponieważ został zaprojektowany w taki sposób, aby zadowolić szeroką grupę konsumentów, doskonale sprawdzi się nie tylko w roli pierwszego wibratora, ale również jako prezent. Jest wprost stworzony, by cieszyć bez względu na okoliczności!

 

Jego prostota wprost zachwyca. Gładka rączka płynnie przechodzi w trzon wykonany z jedwabistego silikonu klasy medycznej, który jest zarówno niezwykle przyjemny w dotyku, jak i całkowicie bezpieczny dla organizmu. Powierzchnia rdzenia, organicznie współgrając z kobiecymi potrzebami, została zwieńczona trzema falami potęgującymi zmysłowe wrażenia. A wszystko to dla zwiększenia przyjemności oraz komfortu korzystania z tej zabawki.

 

Brak zbędnych komplikacji to olbrzymia zaleta Vibe Therapy Zest, która nie ogranicza się jedynie do wyglądu zewnętrznego. Również sterowanie tym masażerem jest cudownie intuicyjne. Jeden przycisk służy do włączania i wyłączania urządzenia, a drugi pozwala przechodzić cyklicznie przez 7 zaprogramowanych wariacji. Do swojej dyspozycji mamy 3 natężenia pulsowania, jeden program drgań o narastającym natężeniu i 3 natężenia wibrujące, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Ponieważ całość zasilana jest dwoma bateryjkami AA, można korzystać z tego produkt Vibe Therapy w dowolnych warunkach - nawet bez dostępu do sieci elektrycznej.

 

Aby zabawa z masażerem Zest była jeszcze przyjemniejsza, należy zadbać o odpowiednie nawilżenie. Z powodu specyfiki szlachetnych materiałów, z których ten masażer został wykonany, zaleca się stosowanie jedynie lubrykantów na bazie wody, gdyż żele silikonowe lub mieszanki wodno-silikonowe mogą uszkodzić jego powierzchnię. Należy przy tym zaznaczyć, że takie produkty, jak olejki do masażu, czy balsamy do ciała nie są tutaj odpowiednimi substytutami.

 

Utrzymanie tego wibratora w czystości jest również bezproblemowe. Ponieważ jego powierzchnia jest odporna na zachlapanie, można z powodzeniem umyć Zest mydłem antybakteryjnym, a następnie osuszyć miękkim ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Dla dodatkowej ochrony można przed i po użyciu stosować specjalne środki do czyszczenia zabawek erotycznych.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Vibe Therapy Zest wibrator różowy

Vibe Therapy Zest wibrator różowy

Wibrator do stymulacji punktu G 

Podobne produkty