* LELO Ina Vibrator Lime Green

Wysyłamy do 7 dni

Ina lime green – tradycyjny wibrator z wypustką łechtaczkową.

Elegancki wibrator typu króliczek o średnim rozmiarze z wypustką na łechtaczkę. Anatomiczny kształt dopasowany do kobiecego ciała pozwala doświadczenie maksymalnej przyjemności a doskonale przewodząca drgania twardość materiału potęguje doznanie wibracji. 2 silniki rozmieszczone w części waginalnej i łechtaczkowej pozwalają na precyzyjną stymulację stref według Twoich potrzeb. Może stanowić bardzo miły wstęp do bardziej bezpośrednich zabaw we dwoje, jak również główny punkt programu w przyjemności solo. Intuicyjny interfejs pozwala na precyzyjne dopasowanie siły wibracji od ledwo wyczuwalnych aż po bardzo mocne drgania. 8 zróżnicowanych trybów wibracji pozwala na znalezienie najbardziej odpowiedniego dla Twoich upodobań.

Ina jest w 100% wodoszczelna, co umożliwia zabranie jej ze sobą pod prysznic lub do wanny.

Aby uruchomić Inę 2 przytrzymaj symbol +. Przyciski + i – służą regulacji mocy, natomiast strzałki w górę i w dół pozwalają na wybór trybu wibracji. Przytrzymaj – aby wyłączyć wibrator. W celu zablokowania (zabezpieczenia przed niepożądanym uruchomieniem) naciśnij jednocześnie + i – przez 5 sekund. Wykonaj tę samą czynność w celu odblokowania silnika.

Szwedzka Marka Lelo stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i jakości. Nienagannie wykończony, pokryty szlachetną powłoką silikonu platynowego jest przedmiotem dla najbardziej wymagających. Cicha praca silnika gwarantuje dyskrecję, a nowoczesny wygląd cieszy także oko. Lelo to najwyższa półka nie tylko pod względem designu ale także przez użyteczność i nieprzypadkowo dobrane i uszeregowane funkcje dla osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji.

Pamiętaj o odpowiednim poziomie nawilżenia. Zalecamy użycie lubrykantu marki Lelo lub innych - koniecznie na bazie wody.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 200 x 62 x 33mm

Waga: 130g 

Bateria: Li-lon 500mAh 3.7V 

Ładowanie: 2 h at 5.0V 680mA 

Czas użytkowania: 4 godziny 

 

Opakowanie zawiera:

- wibrator Ina 2

- satynowe etui

- saszetkę lubrykantu

- ładowarkę

- kartę gwarancyjną

- instrukcję obsługi

Produkty marki Lelo wykonane są z bezpiecznego dla ciała silikonu platynowego jakości medycznej oraz plastiku ABS. Ich użytkowanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą i błonami śluzowymi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* LELO Ina Vibrator Lime Green

* LELO Ina Vibrator Lime Green

Podobne produkty