Fun Factory Big Boss wibrator czarno-czarny

Wibrator FUN FACTORY Big Boss czarno-czarny

Wysyłamy do 7 dni

449,00 zł

Coś dla amatorów intensywnych doznań! Wibrator w rozmiarze XXL od Fun Factory. Big Boss, jak to dumnie brzmi! Nie ma się czemu dziwić, bo ten gadżet to prawdziwy mistrz jeżeli chodzi o jego cechy. Długi, gruby korpus o fallicznym kształcie wykonany w całości z silikonu klasy medycznej zawiera w swoim wnętrzu niezwykle silny motor. Wibracje rozchodzą się od środka zabawki, rezonując po sam jego czubek, który może sięgnąć tak głęboko, jak inne tego typu gadżety nie są w stanie. Big Boss doskonale nadaje się do pieszczenia punktu G a jego potężna moc jest w stanie pobudzić nawet łechtaczkę od wewnętrznej strony ciała, a finisz może być intensywny jak nigdy dotąd!

 

Fun Factory Big Boss posiada 6 poziomów mocy wibracji oraz 6 trybów drgań, dzięki silnikowi mocniejszemu aż o 25% można poczuć różnicę intensywności stymulacji. Przyciskiem „Fun” łatwo uruchomisz i wyłączysz zabawkę. Przyciskając jednocześnie przycisk „Fun” oraz symbol – przez kilka sekund zablokujesz wibrator, co chroni przed niepożądanym uruchomieniem Big Bossa. Wygodny uchwyt Love Loop (tzw. pętla miłości) – charakterystyczny dla luksusowej linii produktów Fun Factory zapewnia lepszą ergonomię i kontrolę zabawki.

 

Fun Factory Big Boss jest w 100% wodoszczelny, więc możesz zabawić się ze swoim „małym” przyjacielem również pod prysznicem, czy też w kąpieli czyniąc je chwilami pełnymi ekscytujących uniesień. Do zabawy solo, bądź jako dość spektakularny element gry wstępnej do bardziej bezpośrednich igraszek.

 

Silikon medyczny jest bardzo łatwy w pielęgnacji. Wystarczy umyć go ciepłą wodą z dodatkiem antybakteryjnego mydła, lub żelu do higieny intymnej, a następnie osuszyć ręcznikiem. Polecamy również specjalne preparaty do czyszczenia akcesoriów erotycznych dostępne również w naszym sklepie.

Aby ułatwić aplikację i zwiększyć komfort użytkowania zabawki, użyj lubrykantu na bazie wody. Lubrykanty oparte na innych bazach mogą powodować trwałe uszkodzenie zabawki, gdyż prowadzą do rozpuszczania się materiału, z którego wykonany jest Big Boss.

 

Dane techniczne:

- 23,5 cm długości

- 4,5 cm średnicy

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćklasyczne
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Fun Factory Big Boss wibrator czarno-czarny

Fun Factory Big Boss wibrator czarno-czarny

Wibrator FUN FACTORY Big Boss czarno-czarny

Podobne produkty