Lelo Tor II Dark Green wibrujący pierścień erekcyjny zielony

5503502

2 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

545,00 zł

Tor II – unowocześniona wersja luksusowego ringa erekcyjnego z wibracją w kolorze ciemnej zieleni od Lelo.

Ring założony na nasadę członka dzięki lekkiemu uciskowi wzmacnia i wydłuża erekcję, natomiast praca mocnego, ale dyskretnego zwiększa doznania obojga partnerów. W zależności od pozycji i umiejscowienia silniczka (od góry lub od dołu) będzie on pobudzał inne partie intymne. W porównaniu do ringa Tor nowsza wersja posiada o 100% mocniejsze wibracje.

Tor II jest całkowicie wodoszczelny do głębokości 1 metra, co umożliwia zabranie go ze sobą do wanny lub pod prysznic,

Szwedzka Marka Lelo stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i jakości. Nienagannie wykończony, pokryty szlachetną powłoką silikonu platynowego jest przedmiotem dla najbardziej wymagających. Cicha wibracja gwarantuje dyskrecję, a nowoczesny wygląd cieszy także oko. Lelo to najwyższa półka nie tylko pod względem designu ale także przez użyteczność i nieprzypadkowo dobrane i uszeregowane funkcje dla osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji.

2 godziny ładowania wystarczą na 2 godziny nieprzerwanej pracy.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 60 x 42 x 22 mm

Waga - 30 gram
Bateria - Litowo - jonowa 70 mAh 3.7 V

Dostępne są kolory czarny oraz fiolet.

Produkty marki Lelo wykonane są z bezpiecznego dla ciała silikonu platynowego jakości medycznej oraz plastiku ABS. Ich użytkowanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą i błonami śluzowymi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lelo Tor II Dark Green wibrujący pierścień erekcyjny zielony

Lelo Tor II Dark Green wibrujący pierścień erekcyjny zielony

Podobne produkty