Vibe Therapy - Reign Silver /black antenna/

9602001

jajeczko wibrujące sterowane pilotem

Wysyłamy w 24h

125,40 zł

-40%

209,00 zł brutto

Reign to wibrujące jajeczko marki Vibe Therapy, sterowane za pomocą bezprzewodowego pilota. Trzy programy intensywności pulsacji oraz wibracji pozwolą Ci znaleźć Twój ulubiony rytm i cieszyć się przyjemnością. Daleki zasięg, oscylujący w granicach 30 metrów, umożliwi Ci zabawy na odległość bez obaw o utratę zasięgu. Zaszalej i wyjdź z jajkiem do kina, na spacer, bądź do restauracji. By dodać pikanterii możesz oddać pilot swojemu partnerowi, by to on decydował o Twoich orgazmach.

 

Jedwabiście gładka i przyjemna struktura silikonu medycznego oraz plastiku ABS zapewni przyjemną i wygodną aplikację. Jeśli chcesz, by wrażenia ze stosowania Vibe Therapy Regin były jeszcze przyjemniejsze, możesz użyć lubrykantu. Ze względu na obecność silikonu, zalecamy użycie środków lubrykacyjnych na bazie wody, gdyż inne, w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu.

 

Pamiętaj o prawidłowej eksploatacji produktu. Wyczyść i zdezynfekuj swoją zabawkę po każdym użyciu za pomocą środków przeznaczonych do czyszczenia gadżetów erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Zabawka zasilana jest za pomocą dwóch baterii Sum5, natomiast pilot jest zasilany za pomocą jednej baterii A23. Baterie nie są dołączone do zestawu. Zabawka dostępna jest w trzech wersjach kolorystycznych: różowym z czarną antenką, srebrnym z czarną antenką i srebrny z różową antenką.

 
Parametry:
Długość: 7,5 cm
Średnica: 3 cm
Zasilanie: 1 x bateria A23 lub 2 x baterie Sum5 (nie załączone do zestawu)
Zasięg: ponad 30m

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Vibe Therapy - Reign Silver /black antenna/

Vibe Therapy - Reign Silver /black antenna/

jajeczko wibrujące sterowane pilotem

Podobne produkty