* B Swish Bcharmed Classic Merlot wibrujący pierścień erekcyjny winny

Wibrujący silikonowy pierścień erekcyjny marki B Swish.

Wysyłamy do 7 dni

Bcharmed Classic amerykańskiej marki B Swish to zdecydowanie intrygujący gadżet. Już sam jego niezwykły wygląd sugeruje, że ma on wiele do zaoferowania. Dostępny w trzech zmysłowych kolorach (szykownym czarnym, czerwonego wina, oraz królewskiego błękitu), ten niepozorny wibrator dla par będzie Waszym nowym, najlepszym przyjacielem w sypialni.

 

Miękki, silikonowy pierścień przyjemnie, acz stanowczo, obejmuje członek, wzmacniając i wydłużając erekcję, podczas gdy specjalnie wyprofilowany, karbowany języczek pieści łechtaczkę partnerki w trakcie stosunku. To oczywiście nie wszystko, bo czym byłby wibrator bez wibracji? I tu Bcharmed Classic nie rozczarowuje. Ta niewielka maszynka rozkoszy jest napędzana pięciofunkcyjnym silnikiem, więc bez problemu, fala za falą, pobudzi Wasze najintymniejsze miejsca. Całość jest sterowana za pomocą jednego, podświetlanego na biało przycisku, więc przełączanie kolejnych trybów jest niezwykle intuicyjne. Nawet w całkowitej ciemności.

 

Ten wodoodporny wibrujący pierścień erekcyjny jest wykonany z bezpiecznych i certyfikowanych materiałów, co czyni utrzymywanie higieny zupełnie bezproblemowe. Wystarczy odrobina wody i antybakteryjnego mydła, żeby to maleństwo było gotowe do kolejnej rundy. Przy okazji, warto podkreślić, że zabawy z Bcharmed Classic mogą trwać dość długo. Choć jest on zasilany jedynie dwoma bateryjkami LR44 (dołączone w zestawie), można się nim cieszyć przez całe 3 godziny.

 

A co tymi chwilami, gdy kobieta po prostu chce mieć wieczór tylko dla siebie? Również i w takim przypadku wszechstronny Bcharmed Classic znajdzie zastosowanie! Wystarczy nałożyć go na tradycyjny masażer – jak na przykład Bdesired Deluxe od B Swish – by rozkoszować się istną symfonią doznań.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilaniebaterie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* B Swish Bcharmed Classic Merlot wibrujący pierścień erekcyjny winny

* B Swish Bcharmed Classic Merlot wibrujący pierścień erekcyjny winny

Wibrujący silikonowy pierścień erekcyjny marki B Swish.

Podobne produkty