Marc Dorcel Power Clit Phospho wibrujący pierścień erekcyjny fluorescencyjny

5901701

Wysyłamy w 24h

54,00 zł

Power Clit od Marca Dorcela to pierścień erekcyjny wykonany w całości z wysokiej jakości miękkiego, przyjemnego w dotyku silikonu. Power Clit został zaprojektowany z myślą o zwiększeniu doznań kobiet. Ring jest zakończony wypustką, która w zależności od pozycji może stymulować łechtaczkę bądź odbyt partnerki. Dodatkowo końcówka posiada niewielki silniczek, który wibrując potęguje doznania obojga partnerów. Jajeczko jest zasilane dwoma bateriami LR41.

Wersja PHOSPHO - po naświetleniu świeci w ciemności!

Pierścienie erekcyjne posiadają wiele zalet. Przede wszystkim chodzi o wzmocnienie doznań dla obojga partnerów przez uzyskanie twardszej erekcji. Zaciśnięcie penisa pierścieniem powoduje blokowanie odpływu krwi z ciał jamistych, czego efektem jest także możliwość przedłużenia stosunku oraz intensyfikacja odczuwanych bodźców. Pierścień należy założyć w momencie, w którym członek osiągnie już przynajmniej częściową erekcję. Jest to stary, sprawdzony i całkowicie bezpieczny sposób na przedłużenie stosunku i wzmocnienie doznań seksualnych.

 

Żeby zapewnić odpowiedni poziom lubrykacji przy zabawie należy używać wyłącznie lubrykantów na bazie wody. Inne - w tym silikonowe lub na bazie oleju mogą uszkodzić powierzchnię zabawki. Możesz zapoznać się z naszą ofertą lubrykantów klikając w zakładkę po prawej stronie.

 

Marc Dorcel może się pochwalić najwyższą jakością produktu. Bardzo wysoka jakość materiału pozwala na swobodny kontakt z najdelikatniejszymi partiami ciała bez obaw o podrażnienia czy reakcje alergiczne. Materiał jest w pełni bezpieczny, ponad to niezwykle delikatny i przyjemny w dotyku. Nie zawiera ftalanów, jest bezpieczny dla skóry i środowiska.

 

Parametry techniczne:

Wykonano w całości z wysokiej jakości silikonu medycznego. Nie zawiera ftalanów.

Zasilanie: 2xLR41 (baterie znajdują się w opakowaniu)
Wymiary: 43mm x 70mm
Waga: 36g

Posiada certyfikaty: CE, DEEE

 

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Marc Dorcel Power Clit Phospho wibrujący pierścień erekcyjny fluorescencyjny

Marc Dorcel Power Clit Phospho wibrujący pierścień erekcyjny fluorescencyjny

Podobne produkty