* LELO Tor Vibrating Ring Purple

LELO Tor Vibrating Ring Purple

Wysyłamy do 7 dni

Tor – luksusowy ring erekcyjny z wibracją od Lelo.

Ring założony na nasadę członka dzięki lekkiemu uciskowi wzmacnia i wydłuża erekcję, natomiast praca mocnego, ale dyskretnego zwiększa doznania obojga partnerów. W zależności od pozycji i umiejscowienia silniczka (od góry lub od dołu) będzie on pobudzał inne partie intymne.

Szwedzka Marka Lelo stanowi w świecie erotyki synonim luksusu i jakości. Nienagannie wykończony, pokryty szlachetną powłoką silikonu platynowego jest przedmiotem dla najbardziej wymagających. Cicha wibracja gwarantuje dyskrecję, a nowoczesny wygląd cieszy także oko. Lelo to najwyższa półka nie tylko pod względem designu ale także przez użyteczność i nieprzypadkowo dobrane i uszeregowane funkcje dla osiągnięcia najwyższego poziomu satysfakcji.

2 godziny ładowania wystarczą na 2 godziny nieprzerwanej pracy.

Do czyszczenia używaj letniej wody z łagodnych mydłem (lub płynem do higieny intymnej) lub antybakteryjnego środka do czyszczenia marki Lelo.

Specyfikacja techniczna:

Wymiary: 60 x 42 x 22 mm

Waga - 30 gram
Bateria - Litowo - jonowa 70 mAh 3.7 V

Produkty marki Lelo wykonane są z bezpiecznego dla ciała silikonu platynowego jakości medycznej oraz plastiku ABS. Ich użytkowanie gwarantuje pełne bezpieczeństwo w kontakcie ze skórą i błonami śluzowymi.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* LELO Tor Vibrating Ring Purple

* LELO Tor Vibrating Ring Purple

LELO Tor Vibrating Ring Purple

Podobne produkty