We-Vibe Pivot wibrujący pierścień erekcyjny na aplikację granatowy

9705000

Pivot od We-Vibe: wibrujący pierścień erekcyjny sterowany zdalnie.

Wysyłamy w 24h

391,00 zł

Pivot to pierścień erekcyjny kanadyjskiej marki We-Vibe, który dodatkowo został wyposażony w wibrator. Dzięki temu mężczyzna może cieszyć się silną erekcją przez długi czas i dodatkowymi, ekscytującymi wrażeniami w trakcie seksu. Pivot został wykonany z bezpiecznego dla ciała silikonu klasy medycznej, który jest materiałem bardzo przyjemnym w dotyku, a także rozciągliwym. Dzięki lekkiemu uciskowi założony na penisa pierścień spowalnia odpływ krwi, co skutkuje wzmocnieniem siły erekcji oraz wydłużeniem czasu jej trwania. Przyjemne wibracje są źródłem dodatkowej przyjemności podczas masturbacji, a w trakcie seksu z partnerką wzmocnione są także doznania kobiety. Wszystko dzięki prawom fizyki – wibracje silnie rezonują, a penis staje się ich nośnikiem, przenosząc je w głąb ciała kobiety, co wzmacnia stymulację punktu G i jest najprostszą receptą na orgazm.

 

Pivot może być sterowany ręcznie, za pomocą przycisku, lub korzystając z urządzenia mobilnego z zainstalowaną na nim aplikacją We-Connect. Jest to aplikacja na urządzenia mobilne, która pozwala tworzyć nowe wzory wibracji, jak również umożliwia przekazanie kontroli nad urządzeniem innej osobie, niezależnie od tego, jak daleko się znajduje, pod warunkiem, że ma dostęp do Internetu. Osoba, która korzysta z wibratora musi aktywować funkcję bluetooth i połączyć się z partnerem lub partnerką za pomocą aplikacji, a będzie ona mogła sterować wibratorem na odległość. To świetna opcja dla par, które często są rozdzielone np. ze względu na pracę, która wymusza regularne podróże.

 

Pivot jest w pełni wodoodporny na głębokość 1 m, co oznacza, że bez obaw możesz korzystać z jego funkcji w wannie czy podczas prysznica. Pamiętaj jednak, że gadżety erotyczne wykonane z silikonu klasy medycznej nie mogą być nawilżane za pomocą lubrykantów o innej bazie, niż woda, gdyż każdy inny rodzaj lubrykantu, a w szczególności lubrykanty na bazie silikonu mogą doprowadzić do nieodwracalnego zniekształcenia materiału.

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

We-Vibe Pivot wibrujący pierścień erekcyjny na aplikację granatowy

We-Vibe Pivot wibrujący pierścień erekcyjny na aplikację granatowy

Pivot od We-Vibe: wibrujący pierścień erekcyjny sterowany zdalnie.

Podobne produkty