We-Vibe Verge wibrujący pierścień erekcyjny na aplikację ciemnoszary

9705100

Pierścień erekcyjny We-Vibe ciemnoszary

Wysyłamy w 24h

435,00 zł

Verge to najnowszy produkt kanadyjskiej marki We-Vibe, przeznaczony specjalnie dla par męsko-damskich. To pierścień erekcyjny z wibracją, czyli tzw. cockring z zamieszonym wewnątrz silnikiem wibracyjnym. Założony na penisa pierścień spowalnia odpływ krwi z penisa, dzięki czemu mężczyzna może cieszyć się silniejszą erekcją przez dłuższy czas. Dłuższa erekcja to więcej frajdy z seksu zarówno dla niego, jak i dla niej, ale to nie jedyna zaleta korzystania z Verge. Pierścień ten jest jednocześnie wibratorem, który przenosi przyjemne wibracje na penisa, który z kolei przenosi te wibracje wewnątrz ciała partnerki w trakcie seksu z penetracją. Verge posiada także specjalnie wydłużony kształt, który pozwala przenieść wibracje także na łechtaczkę, dzięki czemu kobieta będzie miała dużo większe szanse na orgazm podczas seksu. Jeśli mężczyzna założy pierścień z wypustką skierowaną ku dołowi, będzie ona przenosić wibracje na jego krocze, masując prostatę od zewnątrz.

 

Verge został wykonany z twardego silikonu klasy medycznej, który jest w pełni bezpieczny podczas kontaktu z ludzkim ciałem, przyjemnie gładki w dotyku i jest świetnym nośnikiem wibracji. Wibracje, które emituje Verge mogą być zarówno subtelne, jak i bardzo silne.

 
Verge może być sterowany zdalnie za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne We-Connect. Jest to aplikacja, która pozwala tworzyć nowe wzory wibracji wg indywidualnych upodobań. Umożliwia ona także przekazanie kontroli nad urządzeniem drugiej osobie, niezależnie od tego, gdzie ta osoba się znajduje, pod warunkiem, że posiada dostęp do Internetu na swoim urządzeniu. Osoba, która korzysta z pierścienia Verge musi mieć dodatkowo uruchomioną funkcję bluetooth na swoim urządzeniu mobilnym.

 

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćna penisa
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

We-Vibe Verge wibrujący pierścień erekcyjny na aplikację ciemnoszary

We-Vibe Verge wibrujący pierścień erekcyjny na aplikację ciemnoszary

Pierścień erekcyjny We-Vibe ciemnoszary

Podobne produkty