Rocks-Off Rude-Boy 7 wibrujący masażer prostaty czarny

8104201

7-funkcyjny masażer marki Rocks-Off Ltd., przeznaczony do stymulacji prostaty.

Wysyłamy w 24h

337,00 zł

Rude-Boy brytyjskiej marki Rocks-Off to zdecydowanie nie jest zabawka dla grzecznych chłopców. Ten ergonomicznie ukształtowany masażer perineum i prostaty, czyli męskiego punktu G, to doskonały przepis na orgazm, który poczujesz w piętach. Trudno jest nie docenić tej mieszanki pieprznej nonszalancji, solidnego wykonania i poręczności.

 

Już na pierwszy rzut oka widać, że jest to dobrze przemyślany gadżet. Gładki trzon umożliwia bezproblemowe wprowadzenie Rude-Boy do środka, a jego krzywizna została tak dobrana, aby komfortowo obejmować męską fizjonomię i precyzyjnie stymulować organ rozkoszy – prostatę. Co więcej, zmyślnie umieszczone w podstawie tej zabawki wypustki doskonale masują cały obszar krocza. Całość została wykonana z 100% bezpiecznego silikonu, dzięki czemu rdzeń zachowuje równocześnie sprężystość i solidność.

 

Domyślnie, z tego wibratora korzysta się w pozycji siedzącej. Taki układ umożliwia lepszy kontakt krocza z silikonowymi wypustkami, za czym idą pełniejsze doznania płynące z masażu perineum. Dodatkowo, kołysząc się można precyzyjnie sterować końcówką stymulującą prostatę. To jednak tylko zaledwie czubek przysłowiowej góry lodowej możliwości tej zabawki.

Bo tak naprawdę nic nie powstrzyma niegrzecznych chłopców przed korzystaniem z Rude-Boy’a dokładnie tak, jak sobie tego życzą! Mając do dyspozycji 7 trybów pulsowania – 3 natężenia stałych wibracji i 4 programy złożone z cyklicznie powtarzanych wzorów – zadowolenie jest w zasięgu ręki w dowolnej pozycji. A gdy i suchy ląd się znudzi, zawsze można wskoczyć pod prysznic lub do wanny, bo dzięki wodoodporności, ten gadżet i tutaj nie zawiedzie.

 

Co ciekawe, nawet chcąc na chwilę skupić się na innych obszarach wymagających „dopieszczenia” nadal możemy sięgnąć po Rude-Boy’a. Nabój wibrujący, który dostarcza tych wszystkich różnorodnych doznań, można wyjąć silikonowej obudowy i wykorzystać do masażu dowolnej innej części ciała. To praktycznie drugi, osobny gadżet do zabawy!

 

Żeby używanie tego masażera było jeszcze przyjemniejsze, należy zadbać o odpowiednie nawilżenie. . Nie zaleca się wszelkiego rodzaju olejków do masażu lub balsamów do ciała jako substytutów. Tu z pomocą przyjdą lubrykanty wodne, które zaaplikowane na gładką powierzchnię gadżetu, zapewnią świetny poślizg. Należy jednak uważać na żele na bazie silikonu oraz mieszanki wodno-silikonowe, gdyż mogą uszkodzić materiał Rude-Boy’a lub pozostawić ją nieprzyjemnie lepką.

 

Po zabawie czyszczenie tego masażera jest niezwykle łatwe - wystarczy go umyć wodą z dodatkiem antybakteryjnego mydła i wysuszyć miękkim ręcznikiem lub pozostawić do samorzutnego wyschnięcia. Sam nabój wibrujący jest również wodoszczelny, jednak przed zanurzeniem go (lub używaniem) w wodzie należy się upewnić, że komora baterii jest poprawnie dokręcona.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Rocks-Off Rude-Boy 7 wibrujący masażer prostaty czarny

Rocks-Off Rude-Boy 7 wibrujący masażer prostaty czarny

7-funkcyjny masażer marki Rocks-Off Ltd., przeznaczony do stymulacji prostaty.

Podobne produkty