Rocks-Off Big-Boy 7 wibrujący masażer prostaty czarny

8104501

7-funkcyjny masażer marki Rocks-Off Ltd., przeznaczony do stymulacji prostaty.

Wysyłamy w 24h

337,00 zł

Big-Boy brytyjskiej marki Rocks-Off Ltd. to unikalne połączenie trzech zabawek erotycznych: kulek analnych, korka analnego oraz masażera prostaty. Zebrano ich najbardziej poszukiwane cechy i na ich podstawie stworzono to niezwykłe urządzenie. Raczej nie jest dedykowany osobom początkującym, ale bardziej użytkownicy z pewnością docenią jego paletę możliwości.

 

To, co wyróżnia ten masażer prostaty od wszystkich innych to trzy, sporej wielkości kule analne dobrane i ułożone tak, aby w fenomenalny sposób wpasować się w męska anatomię, dodatkowo przyjemnie ją wypełniając. Korpus, wykonany ze szlachetnego silikonu platynowego, jest nie tylko całkowicie bezpieczny dla organizmu, ale też równocześnie gładki i przyjemny w dotyku. Ergonomiczna krzywizna Big-Boy’a w precyzyjny sposób przekazuje wibracje stymulując prostatę, a trzy miękkie wybrzuszenia u podstawy doskonale masują perineum. Taka konfiguracja niemal gwarantuje silne przeżycia i jeszcze silniejsze orgazmy.

 

Całość jest napędzana RO-80mm – siedmiofunkcyjnym wibratorem typu bullet (z ang. nabój) – co sprawia, że sterowanie jest niezwykle intuicyjne. Za pomocą jednego przycisku włączamy i wyłączamy drgania oraz zmieniamy kolejne tryby. A do wyboru jest aż 7 różnych wariacji: 3 stałe prędkości i 4 predefiniowane programy. Jak widać każdy znajdzie coś dla siebie. Co ciekawe, w razie potrzeby (lub fantazji), nabój wibracyjny można wyjąć z korpusu Big-Boy’a i w ten sposób mieć dyspozycji dwie zabawki – dildo/korek analny oraz masażer osobisty.

 

Żeby korzystanie z tego gadżetu było jeszcze przyjemniejsze, należy zadbać o odpowiednie nawilżenie. Z powodu materiałów, z których jest wykonany Big-Boy, zalecane jest stosowanie jedynie lubrykantów na bazie wody, gdyż żele silikonowe lub mieszanki wodno-silikonowe mogą poważnie uszkodzić powierzchnię tej zabawki. Trzeba również pamiętać, że olejki do masażu, czy balsamy do ciała nie są tutaj dobrymi substytutami.

 

Jak większość zabawek marki Rocks-Off Ltd. również Big-Boy jest całkowicie wodoodporny. Dzięki temu możemy cieszyć się ekscytującym masażem nad wyraz czułych miejsc nie tylko pod prysznicem, ale też np. podczas relaksującej kąpieli. Oznacza to również, że ten gadżet jest zupełnie bezproblemowy w czyszczeniu. Wystarczy go umyć mydłem antybakteryjnym i osuszyć miękkim ręcznikiem lub pozostawić do samoczynnego wyschnięcia. Dla dodatkowej ochrony można od czasu do czasu zastosować specjalne środki do czyszczenia zabawek erotycznych.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Rocks-Off Big-Boy 7 wibrujący masażer prostaty czarny

Rocks-Off Big-Boy 7 wibrujący masażer prostaty czarny

7-funkcyjny masażer marki Rocks-Off Ltd., przeznaczony do stymulacji prostaty.

Podobne produkty