SHS Libido Therapy suplement diety pobudzający dla kobiet 30tabletek

4002500

tabletki poprawiające libido u kobiet

Wysyłamy do 7 dni

79,90 zł

Suplement diety dla kobiet zwiększający libido.
Preparat nie zawiera hormonów, a jedynie same naturalne składniki, które zostały wyselekcjowane ze znanych od wieków naturalnych ziołowych substancji poprawiających jakość życia seksualnego i ogólną kondycję organizmu.
Libido therapy poprawia ukrwienie pochwy, zwiększając w ten sposób jej wrażliwość na bodźce oraz jej wilgotność. Regularne stosowanie tabletek stosowanie intensyfikuje doznania seksualne oraz zwiększa libido. Pomaga też w regeneracji organizmu.
Dzięki naturalnemu składowi jest w pełni bezpieczny w stosowaniu. Jedynie alergia na któryś ze składników wyklucza jego zażywanie.

Pierwsze efekty odczujesz już po 5 dniach kuracji!
Bierz jedną do dwóch tabletek dziennie przez 90 dni by odbyć pełną kurację.

Preparat składa się z ziół, witamin, minerałów i aminokwasów, z których najważniejsze to:

  • Epimedium sagittatum

Roślina występująca w Azji centralnej, południowej i zachodniej sięgając Europy. Ten gatunek epimedium czyli sagittatum jest bardzo silnym tradycyjnym afrodyzjakiem, powodującym ogromną satysfakcję seksualną, ma bardzo silne działanie nie powodujące skutków ubocznych. Farmakologicznie działa głównie poprzez inhibicje enzymu acetylocholinoesterazy (AChe) co w bezpośredni sposób prowadzi do podwyższenia poziomu neurotransmiterów odpowiedzialnych za pobudzenie seksualne.

  • L-Arginina

L-arginina znacząco wpływa na zwiększenie produkcji tlenku azotu, co ma korzystny wpływ na mięśniówkę naczyń krwionośnych. Zmniejszając napięcie ściany naczyń znacznie poprawia przepływ krwi w organizmie, a to z kolei wpływa na wzrost libido. Głównym obszarem działania L-argininy jest wzrost produkcji hormonów odpowiadających za zadowolenie z seksu!

  • Tribulus terrestris - buzdyganek

Buzdyganek pobudza owogenezę u kobiet. Zwiększa retencję azotu. Pobudza syntezę białek. Zapobiega stłuszczeniu organów wewnętrznych. Łagodzi objawy andropauzy. W odpowiedniej dawce podnosi poziom naturalnego, endogennego testosteronu.

  • Catuaba (Trichilia catigua)

Jest to środek z kory drzew rosnących w Brazylii. Taka kora pochodzi z drzew Trichilia catigua. Catuabę najczęściej stosuje się jako afrodyzjak i lek pomagający w przypadku zaburzeń erekcji. Stanowi bardzo mocny naturalny afrodyzjak, który w sposób bezpieczny wspomaga erekcję.

  • Wapń(węglan wapnia)

Zajmuje pierwsze miejsce na liście składników odżywczych, które zapewniają nam siłę i zdrowie. Każdy z nas potrzebuje wapnia, aby zapobiec niemiłym odrętwieniom i skurczom. Oznaką niedoboru wapnia jest uczucie mrowienia i bóle mięśni. Dodatkowo niedobór wapnia może powodować stany depresyjne i lękowe. Obolali i zmęczeni, a dodatkowo ze złym samopoczuciem nie mamy ochoty na nic, nawet na przyjemności.  Tutaj zastosowano go jako wzmocnienie dla organizmu.

Ginkgo biloba

Ekstrakt z miłorzębu japońskiego ma ogromny wpływ na poziom libido. Kobiece erekcja jest bowiem reakcją jednocześnie psychologiczną, nerwową i naczyniową. U kobiet pobudzenie seksualne, odbierane przez mózg, powoduje uwolnienie tlenku azotu do komórek, rozluźniają się, napływa krew i następuje erekcja. Regularne stosowanie wyciągu z miłorzębu zwiększa dostępność tlenku azotu i pozwala rozluźnić naczynia mięśni gładkich, co zwiększa szansę na spontaniczne zbliżenie z partnerką. Terapia z wykorzystaniem preparatów zawierających ekstrakt z ginkgo biloba jest szczególnie efektywna w przypadku zaburzeń erekcji wynikających ze stosowania antydepresantów.

 

 

Skład:

Epimedium sagittatum 650mg, L-Arginina 520mg, substancja wypełniająca: E460, Catuaba (Trichilia catigua) 200mg, Wapń (węglan wapnia) 150mg (19% Zalecanego Dziennego Spożycia = ZDS), Ginkgo biloba 100mg, Tribulus terrestris 100mg, substancje przeciwzbrylające: E468, E570, Niacyna (nikotynamid) 20mg (125% ZDS), substancje przeciwzbrylające: E551, E470b, emulgator: E464, substancja barwiąca: E171, substancja glazurująca: Glikol polietylenowy, substancja barwiąca: E133.

 

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

SHS Libido Therapy suplement diety pobudzający dla kobiet 30tabletek

SHS Libido Therapy suplement diety pobudzający dla kobiet 30tabletek

tabletki poprawiające libido u kobiet

Podobne produkty