Lovely Lovers LibidoUP Spray na libido 150 ml

4200802

Spray wydłużający stosunek Lovely Lovers LibidoUP.

Wysyłamy w 24h

59,99 zł

Lovely Lovers LibidoUp Spray zapewni Ci natychmiastowy wzrost libido i sprawi, że na nowo będziesz mogła się cieszyć z intymnych chwil. Zastosowanie preparatu potęguje odczuwanie bodźców seksualnych. Dodatkowo zapewnisz sobie perfekcyjne nawilżenie i delikatny efekt rozgrzewający. Od teraz orgazm wielokrotny będzie łatwy do osiągnięcia.

Dzięki odpowiedniej zawartości aktywnych składników, przy stosowaniu preparatu poprawia się ukrwienie stref intymnych. Dodatkowo Twoje doznania będą spotęgowane i łatwiej osiągniesz orgazm. Całość jest wykonana na bazie wody, a w składzie posiada wyłącznie w pełni naturalne preparaty, więc nie musisz się obawiać niepożądanych reakcji.

Kosmetyk będzie idealny zarówno dla kobiet, którą lubią spotęgowane bodźce, jak i dla tych, które posiadają problemy z osiągnięciem orgazmu. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że stosując ten środek zapewnisz swojemu partnerowi dodatkowe wrażenia. Lovely Lovers LibidoUp Spray może być stosowany zarówno z prezerwatywami, jak i z zabawkami erotycznymi. Mętna konsystencja kosmetyku może być spowodowana wysoką zawartością aktywnych składników.

Skład:

L-arginina, żeń-szeń.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lovely Lovers LibidoUP Spray na libido 150 ml

Lovely Lovers LibidoUP Spray na libido 150 ml

Spray wydłużający stosunek Lovely Lovers LibidoUP.

Podobne produkty