pjur Woman Cream Glide 4ml

Wysyłamy do 7 dni

Pjur Woman cream glide 4 ml – wysokiej jakości pobudzający lubrykant wodny w tubce marki Pjur.

Dla zapewnienia odpowiedniego poślizgu nałóż parę kropel na ciało lub na zabawkę erotyczną. Jedwabisty żel zapewni długotrwałe nawilżenie lub nawet całkowicie je zastąpi. Bezpieczny w kontakcie z błonami śluzowymi i w kontakcie ze wszystkimi rodzajami prezerwatyw oraz zabawek erotycznych. Może być także wykorzystany do masażu erotycznego stref intymnych.

Linia Pjur Woman dedykowana jest specjalnie kobietom, z troską o ich wrażliwą skórę. Jest całkowicie wolna od konserwantów i substancji zapachowych. Nie wyklucza jednak używania razem z partnerem. Dodatkowo Pjur Woman Cream glide ma wyjątkową, kremową konsystencję dla szczególnie wymagających kobiet.

Zalecany do użytku z zabawkami.

Niemiecka marka Pjur wyspecjalizowana w produkcji lubrykantów może poszczycić się już 20-letnią tradycją opartą na najwyższej jakości i bezpieczeństwie. Szeroki zakres produktów o precyzyjnie ukierunkowanym zastosowaniu co dzień zdobywa zaufanie nowych klientów z całego świata. Wysoka wydajność sprawia, że raz poczyniony zakup cieszy użytkujących przez bardzo długi czas.

Skład: Aqua (Water), Dimethicone, Carbomer, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methyliosothiazolinone.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

pjur Woman Cream Glide 4ml

pjur Woman Cream Glide 4ml

Podobne produkty