* pjur Woman Cream Glide 4ml

Wysyłamy do 7 dni

Pjur Woman cream glide 4 ml – wysokiej jakości pobudzający lubrykant wodny w tubce marki Pjur.

Dla zapewnienia odpowiedniego poślizgu nałóż parę kropel na ciało lub na zabawkę erotyczną. Jedwabisty żel zapewni długotrwałe nawilżenie lub nawet całkowicie je zastąpi. Bezpieczny w kontakcie z błonami śluzowymi i w kontakcie ze wszystkimi rodzajami prezerwatyw oraz zabawek erotycznych. Może być także wykorzystany do masażu erotycznego stref intymnych.

Linia Pjur Woman dedykowana jest specjalnie kobietom, z troską o ich wrażliwą skórę. Jest całkowicie wolna od konserwantów i substancji zapachowych. Nie wyklucza jednak używania razem z partnerem. Dodatkowo Pjur Woman Cream glide ma wyjątkową, kremową konsystencję dla szczególnie wymagających kobiet.

Zalecany do użytku z zabawkami.

Niemiecka marka Pjur wyspecjalizowana w produkcji lubrykantów może poszczycić się już 20-letnią tradycją opartą na najwyższej jakości i bezpieczeństwie. Szeroki zakres produktów o precyzyjnie ukierunkowanym zastosowaniu co dzień zdobywa zaufanie nowych klientów z całego świata. Wysoka wydajność sprawia, że raz poczyniony zakup cieszy użytkujących przez bardzo długi czas.

Skład: Aqua (Water), Dimethicone, Carbomer, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methyliosothiazolinone.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* pjur Woman Cream Glide 4ml

* pjur Woman Cream Glide 4ml

Podobne produkty