* FSoG Darker Kinky Fuckery Wild Couples Kit zestaw gadżetów BDSM czarnych

FSoG - Kinky Fuckery Wild Couples Kit

Wysyłamy do 7 dni

Kinky Fuckery to zestaw inspirowany drugą częścią trylogii o gorącym romansie Any i Christiana „Ciemniejsza strona Grey’a”, który poruszył serca milionów kobiet na całym świecie. Nad całością wykonania czuwała E.L. James, autorka tej bestsellerowej powieści. Jest to idealna propozycja dla par chcących zgłębić świat BDSM. Kinky Fuckery to kolekcja wykonana z wysokiej jakości materiałów, stworzona by poprawić jakość życia seksualnego ludzi na całym świecie. W zestawie znajdziecie:

  •          Opaskę na oczy
  •          Kajdanki na nadgarstki
  •          Pejczyk
  •          Wibrujący pierścień erekcyjny
  •          Silikonowe przyssawki na sutki
  •          Silikonowe kulki analne

Opaska na oczy pozwoli Wam odciąć zmysł wzroku, by dzięki temu wyostrzyć inne zmysły. Kajdanki na nadgarstki umożliwiają unieruchomienie potencjalnej ofiary, którą następnie można poddać słodkim torturom. Doskonale sprawdzą się do tego silikonowe przyssawki na sutki, które dokładnie przylegają do powierzchni piersi. Pejczyk umożliwi Wam natomiast ukaranie niegrzecznego chłopca bądź dziewczynki.

Pierścień erekcyjny poprzez hamowanie odpływu krwi z prącia sprawi, że stosunki będą dłuższe, a sam penis będzie wyglądał bardziej okazale. Wibrująca część będzie natomiast w zależności od ułożenia pobudzała kobiecą łechtaczkę bądź męskie jądra. Pierścień ten jest zasilany za pomocą trzech baterii LR41. W zestawie znajdziecie sześć takich baterii. Silikonowe koraliki analne będą natomiast stanowiły dobrą zabawę zarówno dla niej, jak i dla niego. Niewielki rozmiar gwarantuje, że będzie to gadżet idealny dla osób, które dopiero wkraczają na analną ścieżkę przyjemności, jak i dla tych, które pierwsze doświadczenia analne mają już za sobą.

Pamiętajcie o prawidłowym nawilżeniu podczas zabawy koralikami. Ze względu na silikonowe wykonanie, jedynymi rekomendowanymi lubrykantami są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą trwale i nieodwracalnie uszkodzić strukturę produktu. Po skończonej zabawie wyczyść koraliki za pomocą środków przeznaczonych do czyszczenia gadżetów erotycznych. Jeśli takich nie posiadasz, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Obudź w sobie kinksterskie żądze razem z Kinky Fuckery!

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

* FSoG Darker Kinky Fuckery Wild Couples Kit zestaw gadżetów BDSM czarnych

* FSoG Darker Kinky Fuckery Wild Couples Kit zestaw gadżetów BDSM czarnych

FSoG - Kinky Fuckery Wild Couples Kit

Podobne produkty