Lelo Anniversary Collection Suitcase Black zestaw ekskluzywnych gadżetów czarny

5518801

Zestaw ekskluzywnych gadżetów w kolorze czarnym wykończony stopem cynku

Wysyłamy do 7 dni

8 299,00 zł

LELO Anniversary Collection to zestaw luksusowych gadżetów BDSM, który został stworzony by uczcić 15 lat istnienia na rynku wiodącej marki gadżetów erotycznych, jaką jest LELO. Zestawem Anniverlary Collection LELO wspięło się na wyżyny kunsztu i stworzyło perfekcyjną kolekcję gadżetów, którą nie pogardziłby żaden fan zabaw w klimacie BDSM. Należy dodać, że zestaw ten jest produktem limitowanym, dostępnym tylko do wyczerpania zapasów. 

Anniversary collection

 Na tą najwyższej jakości kolekcję składa się 12 ekskluzywnych elementów:

 •          Piórko Cannes
 •          Teleskopowa szpicruta Hertz
 •          Kajdanki Elena
 •          Opaska na oczy Kie
 •          Wibrator Volonte
 •          Pejcz Jarlsgatan
 •          Wibrator-króliczek Sense
 •          Palcat Rio
 •          Stopniowane koraliki Analne Fontanoso
 •          Masażer wielofunkcyjny AX
 •          Plug Stureplan
 •          Kulki rozkoszy Dot

1. PIÓRKO CANNES

Anniversary collection

Piórko Cannes to nieodłączny atrybut dobrego seksu tantrycznego oraz niezbędnik każdego fana łaskotek. Słodka tortura, czy czysta przyjemność? Sami zdecydujcie. Gadżet ten posiada rączkę, którą z łatwością można odkręcić. Wykonane z najwyższej jakości pierza oraz wykończone stopem cynku  zapewnia najbardziej dekadenckie oraz podniecające doznania, o jakich dawniej można było tylko pomarzyć.


2. TELESKOPOWA SZPICRUTA HERTZ

Anniversary collection

Dzięki teleskopowej szpicrucie Hertz świat dominacji i uległości jest na wyciągnięcie ręki. Gadżet ten  umożliwia zaznania słodkiego bólu za sprawą jednego ruchu nadgarstkiem. Może posłużyć zarówno do wymierzania kar, jak i dawania nagród. Ta praktyczna i poręczna zabawka gwarantuje rozkosz każdej sadomasochistycznej parze. Skórzane obicie oraz wykończenie stopem cynku daje poczucie luksusu oraz zapewnia wysoką jakości wykonania. Dodatkowo składana rączka pozwala na wygodny transport zabawki. 


3. KAJDANKI ELENA

Anniversary collection

Metalowe kajdanki Elena pozwalają oddać stronie dominującej to co najcenniejsze, czyli kontrolę nad własnym ciałem. Umożliwia to nawiązanie dużo bardziej intymnej więzi poprzez budowanie obustronnego zaufania. Rozpalą one zmysły i pragnienia oraz wzniecą słodkie uczucie pożądania i niepewności. Ten ekskluzywny gadżet, wykonany z najwyższej jakości stopu cynku charakteryzuje się dużą wytrzymałością oraz wysoką jakością wykonania. Kajdanki te sprawdzą się zarówno w zabawach role-play jak i praktykach w klimacie BDSM. Nie musicie się także martwić o ewentualne problemy z ich zdjęciem w przypadku zagubienia kluczyka, gdyż posiadają one mechanizm umożliwiający otworzenie ich bez kluczyka.4. OPASKA NA OCZY KIE

Anniversary collection

Opaska na oczy Kie to nieodłączny atrybut zabaw BDSM. Wyłączenie zmysłu wzroku powoduje słodką niepewność i oczekiwanie związane z napięciem wynikającym z braku świadomości tego, co nastąpi za chwilę. Ponadto odcięcie jednego zmysłu powoduje wyostrzenie innych, co sprowadza się do intensyfikacji bodźców zewnętrznych. Związane oczy nie będą widziały uderzających w ciało rzemieni, a odczucia będą jeszcze bardziej intensywne. Ta niezwykła skórzana opaska wykończona została eleganckim zdobieniem wykonanym ze stopu cynku, by zaspokoić wymagania nawet najbardziej wybrednych osób. Poczuj to, czego nie zobaczysz!

5. WIBRATOR VOLONTE

Anniversary collection

Wibrator Volonte to klasyczny prosty masażer, przeznaczony zarówno do użytku wewnętrznego jak i zewnętrznego. Pokryty gładkim silikonem klasy platynowej, wykończony stopem cynku cieszy oko swoim eleganckim designem. Poza pięknym wyglądem jest on także wysoce funkcjonalny. Intuicyjny interfejs, na który składa się 8 zmysłowych trybów wibracji umożliwia dogłębną eksplorację swojego bądź cudzego ciała. Wibrator ten jest ładowany za pomocą ładowarki USB, a jedno pełne ładowanie może potrwać do dwóch godzin i oferuje nawet dwie godziny dobrej zabawy.
6. PEJCZ JARLSGATAN

Anniversary collection

Pejcz Jarlsgaten to gadżet przeznaczony do zabaw sadomasochistycznych. Niezależnie, czy lubisz odczuwać ból, czy go zadawać, podaruje Ci on wiele niezapomnianych chwil. Z pewnością pozostawi on ślad nie tylko w Twojej pamięci. Narzędzie to może posłużyć zarówno do wymierzania kar jak i dawania nagród. Delikatne muśnięcia, czy mocne razy? To do Ciebie należy decyzja. Ten elegancki pejcz otworzy przed Tobą cała paletę nowych możliwości. Posiada on rączkę, którą można z łatwością oddzielić od rzemieni, czyniąc tym samym ten gadżet niezwykle poręcznym. Wykonany z wysokiej jakości skóry i zdobiony stopem cynku zapewnia wysoką jakości wykonania oraz intensywne doznania w trakcie zabawy.

7. PODWÓJNY WIBRATOR SENSE

Anniversary collection

Wibrator-króliczek Sense to masażer przeznaczony do stymulacji wewnętrznej. Jego lekko zagięta końcówka pobudzi Twój punkt G, natomiast dodatkowa wypustka będzie stymulowała łechtaczkę. Takie połączenie to najlepszy przepis na dobry orgazm. Niezależnie jakie orgazmy preferujesz, gadżet ten z pewnością zdobędzie Twoje serce. Doprowadź do szaleństwa swoją kobietę poprzez kontrolę jej orgazmów! Dzięki temu gadżetowi to możliwe. Intuicyjny interfejs, na który składa się 8 niepowtarzalnych trybów wibracji pozwoli Ci zapomnieć o nudzie w łóżku. Pokryty najszlachetniejszymi materiałami, takimi jak silikon klasy platynowej i zdobiony stopem cynku zapewnia najwyższą jakość wykonania. Wibrator ten jest ładowany przy użyciu ładowarki. Jedno pełne ładowanie może potrwać do dwóch godzin i jest w stanie dostarczyć godzinę dobrej zabawy.

8. PACKA RIO

Anniversary collection

Packa Rio to gadżet przeznaczony dla osób lubiących ból. Jej skórzane poszycie gwarantuje silne doznania oraz moc atrakcji. Wystarczy jeden ruch nadgarstka by zadać solidne razy niegrzecznej dziewczynce. Dyscyplinujące klapsy są tym, co może zbudować nie tylko niepowtarzalny nastrój, ale także pomoże w odkrywaniu własnych ścieżek przyjemności.  Eleganckie wykończenie ze stopu cynku dopełnia szlachetność wykonania tego gadżetu. Daj się ponieść fantazji i zapewnij sobie doznania o jakich nie śniłeś.

9. STOPNIOWANE KULKI ANALNE FONTANOSO

Anniversary collection

Stopniowane koraliki analne Fontanossto to rarytas dla każdej osoby lubującej się w przyjemnościach analnych. Składają się one z czterech kulek o wzrastającej średnicy. Zakończone piątą, cynkową kulką,  gwarantującą bezpieczeństwo zabawy i zabezpieczenie przed wchłonięciem. Kulki te pokryte są silikonem klasy platynowej. Jest to materiał najwyższej jakości, gładki, przyjemny w dotyku i co najważniejsze, całkowicie bezpieczny dla ciała. Umieść je w sobie powoli, by następnie wyciągnąć jednym szybkim ruchem, by poczuć nagły przypływ ekstazy.


10. MASAŻER WIELOFUNKCYJNY AX

Anniversary collection

Masażer wielofunkcyjny AX to prawdziwa gratka dla osób kreatywnych. Może on posłużyć zarówno do stymulacji zewnętrznej jak i wewnętrznej. Stworzony po to, by wzmacniać doznania podczas zabaw. Uruchom swoją wyobraźnię i skorzystaj z niego na wiele różnych sposobów. Pokryty gładkim silikonem klasy platynowej zapewnia przyjemne doznania od samego początku. Gadżet ten jest ładowany przy użyciu ładowarki. Jedno pełne ładowanie może potrwać do dwóch godzin i jest w stanie dostarczyć 1,5 godziny dobrej zabawy.

11. PLUG STUREPLAN

Anniversary collection

Plug Stureplan to klasyczna zatyczka analna, która dostarczy niesamowitych wrażeń zarówno kobietom jak i mężczyznom. Stożkowaty kształt gwarantuje szybką i bezproblemową aplikację. Jest to produkt idealny zarówno dla osób, które dopiero odkrywają ścieżki analnych przyjemności, jak i dla tych bardziej doświadczonych w zabawach analnych. Gładka powłoka wykonana z silikonu klasy platynowej oraz cynkowe zdobienia uszlachetniają ten produkt. Podaruj sobie odrobinę luksusu, na który zasługujesz.


12. KULKI ROZKOSZY DOT

Anniversary collection

Kulki rozkoszy Dot służą nie tylko do celów stricte erotycznych, ale są także gadżetem prozdrowotnym. Jest to produkt, dzięki któremu wzmocnisz swoje mięśnie Kegla. Ćwiczenia te przełożą się na silniejsze orgazmy dla dwojga. Aby osiągnąć pożądany efekt konieczna jest systematyka podczas ćwiczeń. Zacznij od dwóch serii w tygodniu po 15 minut by stopniowo wydłużać ten czas. Efekt będzie murowany! Zastanawiasz się jak to działa? Kulki te zawierają wewnątrz mniejszą kulkę, która stanowi ciężarek. Podczas rytmicznego odbijania się o siebie, mięśnie są prowokowane do skurczu. Takie ćwiczenia wpływają na siłę mięśni kegla, a to właśnie te mięśnie odpowiadają za intensywność Twoich orgazmów.

Wszystkie masażery znajdujące się w kolekcji posiadają mechanizm „travel lock”, zabezpieczający przed niepożądanym uruchomieniem. W celu ich odblokowania naciśnij jednocześnie przyciski „+” oraz „-” przez 5 sekund. Należy pamiętać, że podczas aplikacji gadżetów erotycznych zalecane jest użycie lubrykantów. Ze względu na silikonową powłokę jedynymi rekomendowanymi środkami lubrykacyjnymi są preparaty na bazie wody. Inne, a w szczególności te na bazie silikonu mogą doprowadzić do trwałego i nieodwracalnego uszkodzenia struktury produktu. Po skończonej zabawie wyczyść gadżety za pomocą ciepłej wody z dodatkiem łagodnego mydła antybakteryjnego bądź płynu do higieny intymnej. Następnie zdezynfekuj je przy użyciu preparatów przeznaczonych do dezynfekcji gadżetów erotycznych.

Całość jubileuszowego zestawu jest zamknięta w eleganckiej, czarnej walizce. Zestaw ten to na pewno gratka dla wszystkich fanów zabaw w klimacie BDSM i nie tylko. Uczcij razem z marką LELO ich urodziny i podaruj sobie odrobinę luksusu, na który zasługujesz.
DANE TECHNICZNE:

 

 1.    PIÓRKO CANNES

Materiały: pierze / włókno węglowe / stop cynku

Wymiary: 333 x 195mm

Średnica rączki: Ø18mm

Średnica metalowej kulki: Ø35mm

 

 1.    TELESKOPOWA SZPICRUTA HERTZ

Materiały: skóra / włókno węglowe / stop cynku

Wymiary: 230 x 46 x 35mm (wielkość po złożeniu) / 809 x 46 x 35mm (wielkość po rozłożeniu )

Średnica rączki: Ø18mm

 

 1.    KAJDANKI ELENA

Materiał : stop cynku

Wymiary: 325 x 25 x 12mm

 

 1.    OPASKA NA OCZY KIE

Materiały: skóra / stop cynku

Wymiary: 729 x 74 x 20mm

 

 1.    WIBRATOR VOLONTE

Materiały: silicon / ABS / cynk

Wymiary:  45 x 182.5mm

Długość penetracyjna: 131.5mm

Średnica: Ø30mm

Średnica metalowej kulki: Ø45mm

Częstotliwość: 100Hz

Ilość programów wibracji: 8

Panel sterowania: 3 przyciski

Akumulator: Li-Ion 500mA 3.7V.

Maksymalny czas zabawy: 2 godziny

Czas ładowania: 2 godziny

Maksymalny czas trzymania baterii: 90 dni

 

 1.    PEJCZ JARLSGATAN

Materiały: skóra / włókno węglowe / stop cynku

Wymiary: 375 x 35mm (wymiar po rozprostowaniu rzemieni)

Średnica rączki: Ø18mm

Średnica kulki metalowej: Ø35mm

 

 1.    PODWÓJNY WIBRATOR SENSE

Materiały: silicon / ABS / cynk

Wymiary:  189 x 66 x 45mm

Długość penetracyjna: 95mm

Średnica: Ø34mm

Średnica metalowej kulki: Ø45mm

Częstotliwość: 100Hz

Ilość programów wibracji: 8

Panel sterowania: 3 przyciski

Akumulator: Li-Ion 500mA 3.7V.

Maksymalny czas zabawy: 1 godziny

Czas ładowania: 2 godziny

Maksymalny czas trzymania baterii: 90 dni

 

 1.    PACKA RIO

Materiały: skóra / włókno węglowe / stop cynku

Wymiary: 332 x 54 x 35mm

Średnica rączki: Ø18mm

Średnica kulki metalowej: Ø35mm

 

 1.    STOPNIOWANE KULKI ANALNE FONTANOSO

Materiały: silicone/ stop cynku

Wymiary: 191 x 35 x 36.5mm

Długość penetracyjna: 145mm

Średnica korka: Ø33mm

Średnica metalowej kulki: Ø35mm

 

 1.       MASAŻER WIELOFUNKCYJNY AX

Materiały: silicon / ABS / cynk

Wymiary:  272 x 134 x 52mm

Długość penetracyjna: 165mm

Średnica: Ø30mm

Średnica metalowej kulki: Ø45mm

Częstotliwość: 100Hz

Ilość programów wibracji: 8

Panel sterowania: 3 przyciski

Akumulator: Li-Ion 500mA 3.7V.

Maksymalny czas zabawy: 1,5 godziny

Ładowani: 2 godziny

Maksymalny czas trzymania baterii: 90 dni

 

 1.       PLUG STUREPLAN

Materiały: silicone/ stop cynku

Wymiary: 130 x 37mm

Długość penetracyjna: 85mm

Średnica korka: Ø37mm

Średnica metalowej kulki: Ø35mm

 

 1.       KULKI ROZKOSZY DOT

Materiały: silicone/ stop cynku

Wymiary: 88 x 35 x 36.5mm

Długość penetracyjna: 88mm

Średnica metalowej kulki: Ø35mm

Waga: 120g

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdla par
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lelo Anniversary Collection Suitcase Black zestaw ekskluzywnych gadżetów czarny

Lelo Anniversary Collection Suitcase Black zestaw ekskluzywnych gadżetów czarny

Zestaw ekskluzywnych gadżetów w kolorze czarnym wykończony stopem cynku

Podobne produkty