BI Horoscope Gemini zestaw gadżetów spod znaku Bliźniąt

0812203

Gorący zestaw gadżetów zainspirowanych horoskopem od Bijoux Indiscrets

Wysyłamy w 24h

69,60 zł

-40%

116,00 zł brutto

Od tysięcy lat ludzie patrząc w gwiazdy odczytywali z nich przyszłość - tak narodziła się nauka zwana astrologią, z której wywodzi się horoskop, czyli stworzona na podstawie układu ciał niebieskich, dat godzin i miejsca. W horoskopach istnieje dwanaście znaków zodiaku, które posiadają odmienne cechy, każdy z nich pełni inną rolę we wszechświecie. Do znaków przypisane również są cztery istniejące żywioły - ziemia, ogień, powietrze i woda, które określają ich naturę, a każdy z nich posiada swój  unikatowy amulet. Amulety i talizmany już od czasów starożytnych wspierały ludzi podczas życiowej drogi, chroniły przed negatywną energią oraz przynosiły szczęście. Podarowany prze kogoś bliskiego w prezencie nabiera największej mocy.


W tej kwestii naprzeciw wychodzi nam firma Bijoux Indiscrets, która stworzyła dla nas niepowtarzalną piękną kolekcje o nazwie „horoscope” znakomicie łącząc ją ze zmysłową erotyką. Kobiece libido, pasja i pragnienie są formą energii, która dzięki odpowiednio dobranemu kamieniowi jest przekazywana do całego Twojego ciała, dlatego powinnaś go mieć zawsze przy sobie. To właśnie naszyjnik z kamieniem przypisanym do Twojego znaku zodiaku wchodzi w skład tego niesamowitego magicznego zestawu od Bijoux Indiscrets.


Żywioły to najpotężniejsze siły świata oraz bardzo ważne elementy naszego istnienia. Aby zachować równowagę muszą tworzyć ze sobą wspólną całość. Harmonia, zrozumienie siebie i innych to główny aspekt astrologii.


Dwanaście znaków zodiaku zostało podzielone na cztery żywioły. Jednym z nich jest powietrze - ludzie żywiołu powietrza są nieprzewidywalni jak wiatr, nieokreśleni, zaplątani w swoich umysłach. Bywają ekscentryczni, patrzą na świat w jasny sposób, poszerzają horyzonty, dlatego też często są postrzegani jako oderwani od rzeczywistości, a inteligencja i mądrość jest ich najmocniejszą zaletą. Jego amuletem jest tygrysie oko.

Tygrysie oko: wpływa bardzo motywująco na Bliźnięta. Pozwala im spojrzeć w głąb swojej duszy oraz odnaleźć spełnienie w życiu. Wspiera pracę umysłu, otwiera i poszerza horyzonty intelektualne.

Oprócz wyjątkowego naszyjnika w skład zestawu BI Horoscope Gemini wchodzi pachnący balsam z gwiazdek anyżu. Wzmacniający orgazm, inspirowany i dopasowany do żywiołu powietrza, należącego do Twojego znaku zodiaku, działa jak afrodyzjak i wzmacnia doznania, tak abyś mogła skupić się tylko na swojej przyjemności. Anyż posiada charakterystyczny ostry, lekko korzenny, słodkawy zapach, jego działanie jest kojące, łagodzi napięcie, co pozwala na głębsze odczuwanie. 

Do  kompletu dołączony został mini wibrator wzbogacony o nakładkę na palec. Masażer  posiada aż 10 zróżnicowanych trybów wibracji abyś mogła je dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki wibracjom zostaje uaktywnionych 8 tys. zakończeń nerwowych połączonych z Twoją łechtaczką, pozwalając energii seksualnej uwolnić się w postaci niewiarygodnego orgazmu.


Wibrator stworzony został z silikonu medycznego - bardzo miękkiego  i gładkiego w dotyku.


Cały zestaw idealnie wpasowuje się w dzisiejsze trendy, każdy szczegół został dopasowany. Wraz z trójkątnym pudełkiem tworzą spójną astrologiczną całość czyniąc go wyjątkowym podarunkiem dla każdej kobiety.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

BI Horoscope Gemini zestaw gadżetów spod znaku Bliźniąt

BI Horoscope Gemini zestaw gadżetów spod znaku Bliźniąt

Gorący zestaw gadżetów zainspirowanych horoskopem od Bijoux Indiscrets

Podobne produkty