BI Horoscope Cancer zestaw gadżetów spod znaku Raka

0812204

Gorący zestaw gadżetów zainspirowanych horoskopem od Bijoux Indiscrets

Wysyłamy w 24h

69,60 zł

-40%

116,00 zł brutto

Od tysięcy lat ludzie patrząc w gwiazdy odczytywali z nich przyszłość - tak narodziła się nauka zwana astrologią, z której wywodzi się horoskop, czyli stworzona na podstawie układu ciał niebieskich, dat godzin i miejsca. W horoskopach istnieje dwanaście znaków zodiaku, które posiadają odmienne cechy, każdy z nich pełni inną rolę we wszechświecie. Do znaków przypisane również są cztery istniejące żywioły - ziemia, ogień, powietrze i woda, które określają ich naturę, a każdy z nich posiada swój  unikatowy amulet. Amulety i talizmany już od czasów starożytnych wspierały ludzi podczas życiowej drogi, chroniły przed negatywną energią oraz przynosiły szczęście. Podarowany prze kogoś bliskiego w prezencie nabiera największej mocy.


W tej kwestii naprzeciw wychodzi nam firma Bijoux Indiscrets, która stworzyła dla nas niepowtarzalną piękną kolekcje o nazwie „horoscope” znakomicie łącząc ją ze zmysłową erotyką. Kobiece libido, pasja i pragnienie są formą energii, która dzięki odpowiednio dobranemu kamieniowi jest przekazywana do całego Twojego ciała, dlatego powinnaś go mieć zawsze przy sobie. To właśnie naszyjnik z kamieniem przypisanym do Twojego znaku zodiaku wchodzi w skład tego niesamowitego magicznego zestawu od Bijoux Indiscrets.


Żywioły to najpotężniejsze siły świata oraz bardzo ważne elementy naszego istnienia. Aby zachować równowagę muszą tworzyć ze sobą wspólną całość. Harmonia, zrozumienie siebie i innych to główny aspekt astrologii.


Dwanaście znaków zodiaku zostało podzielone na cztery żywioły. Jednym z nich jest woda- znaki zodiaku należące do tego żywiołu reprezentują sobą intuicyjność  i emocjonalność. Osoby spod tych znaków posiadają skomplikowaną naturę, są bardziej  uczuciowe, świetnie radzą sobie w grupach, rozumieją motywy działań i potrzeby innych osób. Są przenikliwi, sympatyczni, pomocni, opiekuńczy, ale trzeba bardzo uważać by ich nie skrzywdzić, ponieważ są bardzo wrażliwi. Jego amuletem jest zielony awenturyn. 

Zielony awenturyn: wyzwala w Rakach kreatywność, chęć do działania oraz uruchamia zdolności przywódcze i zarządzania. Wzmacnia wiarę w samego siebie i uwalnia od negatywnego myślenia. Pomaga w kłopotach z wyrażaniem uczuć, łagodzi wewnętrzne wzburzenie. Pozwala na życie w zgodzie z naturą i czerpanie z niej siły i spokoju.   


Oprócz wyjątkowego naszyjnika w skład zestawu BI Horoscope Cancer wchodzi pachnący balsam z olejkiem z drzewa sandałowego, wzmacniający orgazm. Inspirowany i dopasowany do żywiołu wody, należącego do Twojego znaku zodiaku, działa jak afrodyzjak i wzmacnia doznania tak abyś mogła skupić się tylko na swojej przyjemności. Jego słodka, lekko orientalna nuta wpływa kojąco na Twoje emocje, pozwala się wyciszyć. Ponadto posiada właściwości antybakteryjne, łagodzi i nawilża, doskonale pomoże Ci się odprężyć i zrelaksować.


Do  kompletu dołączony został mini wibrator wzbogacony o nakładkę na palec. Masażer  posiada aż 10 zróżnicowanych trybów wibracji abyś mogła je dostosować do swoich indywidualnych potrzeb. Dzięki wibracjom zostaje uaktywnionych 8 tys. zakończeń nerwowych połączonych z Twoją łechtaczką, pozwalając energii seksualnej uwolnić się w postaci niewiarygodnego orgazmu.


Wibrator stworzony został z silikonu medycznego - bardzo miękkiego  i gładkiego w dotyku.


Cały zestaw idealnie wpasowuje się w dzisiejsze trendy, każdy szczegół został dopasowany. Wraz z trójkątnym pudełkiem tworzą spójną astrologiczną całość czyniąc go wyjątkowym podarunkiem dla każdej kobiety.

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

BI Horoscope Cancer zestaw gadżetów spod znaku Raka

BI Horoscope Cancer zestaw gadżetów spod znaku Raka

Gorący zestaw gadżetów zainspirowanych horoskopem od Bijoux Indiscrets

Podobne produkty