Kiiroo Onyx 2 & Pearl 2 Couple Set Black interaktywny zestaw dla par

4400301

Zestaw dla dwojga składający się z masturbatora Onyx2 i masażera punktu G Pearl2

Wysyłamy w 24h

1 315,00 zł

Jesteście w związku, ale koleje losu rzuciły Was w różne końce świata?

W końcu nawet znana piosenka zwraca na to uwagę, że " męska rzecz być daleko, a kobieca wiernie czekać".

W obecnych czasach, dobie wszechobecnego internetu, jest na to rozwiązanie - nawet będą daleko nie musimy być sami-osobno.

Kiiroo Couples Set stworzony został z myślą o parach chcących być razem, razem się zadowalać, jednak ze względu na odległość Was dzielącą nie mających możliwości robić to tak często jakbyście chcieli czy potrzebowali. 

Kiiroo Onyx 2 Pearl 2 Couple set black to interaktywny zestaw dla par. W jego skład wchodzi luksusowy masturbator oraz wibrator. Obydwa produkty są niezwykle nowoczesne i wprowadzą was w świat cyberseksu. Zestaw będzie idealny, jeśli często jesteście w rozjazdach, ale chcecie się cieszyć bliskością. Onyx i Pearl komunikują się ze sobą za pomocą Bluetooth i Internetu. Pozwala to cieszyć się prawdziwym dotykiem. Technologia haptic sprawia, że Pearl odbiera wrażenia dotykowe i przesyła je do Onyx, który zacieśnia i rozszerza pierścienie. Tym samym dwójka partnerów, odczuwa wrażenia podobne do tych, płynących z prawdziwego seksu.

 Kiiroo Onyx 2 to masturbator interaktywny. Posiada on specjalną konstrukcję, w skład której chodzi 10 pierścieni. Zwężają się one oraz zacieśniają, dzięki czemu odczuwasz przyjemność nie z tej ziemi. Masturbator został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Ergonomiczny kształt to dodatkowo zaleta gadżetu. Podobnie jak nowoczesny design. Onyx 2 to urządzenie ergonomiczne z drugim Onyxem lub z Pearl2.

Kiroo Pearl 2 to luksusowy wibrator interaktywny. Całość prezentuje się niezwykle elegancko. Najważniejszy jest jednak ergonomiczny kształt, wprost stworzony do stymulacji punktu G. Całość wykonano z silikonu medycznego, który jest przyjemny w dotyku i gładki. Wibrator Pearl 2 pracuje w pięciu różnych trybach. Co istotne, specjalna budowa sprawia, że możesz nie tylko sobie sprawiać przyjemność, ale również zapewnić ją swojemu partnerowi. Pearl 2 jest kompatybilny z masturbatorem Onyx 2.

Produkty posiadają dwa tryby pracy- automatyczny i manualny, dzięki czemu będzie odpowiadać wszystkim, nawet najbardziej wymagającym osobom.

Wibrator Pearl i masturbator Onyx 2 są proste w obsłudze i intuicyjne. Zaawansowana technologia pozwala odkrywać nowe opcje i przyjemność. Każde urządzenie po naładowaniu jest gotowe do użycia. Jeśli chcesz używać urządzeń we dwoje, to uruchom komputer i włącz opcję Bluetooth. Po wejściu na platformę Feel.me, możesz połączyć się z partnerem, używając unikalnego kodu PIN. 

Feel.me to nowoczesność w najlepszym wydaniu. Już teraz połącz się z partnerem i przejmij kontrolę. Odkrywaj bezmiar możliwości. Warto podkreślić, że platforma Feel.me jest całkowicie bezpieczna, więc nie musisz się niczego obawiać. Kiiroo nie gromadzi prywatnych danych na serwerach.

Cały zestaw zapakowano w luksusowe pudełko. Zawiera ono masturbator Onyx 2, wibrator Pearl 2, kabel USB do ładowaniu, instrukcję obsługi, próbkę lubrykantu Fleshlight, certyfikat autentyczności produktu. Dołączony woreczek, będzie przydatny, kiedy zechcesz zabrać zabawkę w podróż.

DANE TECHNICZNE:

ONYX2

Materiał: ABS, POM

Rękaw: Fleshlight™ SuperSkin™

Wymiary: 89x79x263mm

Średnica Otworu wewnętrznego: 45x40mm

Długość wewnętrzna: 165mm

Waga urządzenia: 1,3kg

Zasilanie: akumulator litowo-polimerowy 1000 mAH

Ładowanie: 4-6 godziny

Czas używania po pełnym naładowaniu: do 1 godziny czasu

Zasięg Bluetooth: do 8m

Onyx2 nie jest wodoodporny.

Myć po każdym użyciu – rękaw wodą z mydłem, a sam Onyx czyszczącą chusteczką.

PEARL 2

DANE TECHNICZNE:

Materiał: ABS, silikon

Wymiary: 200x39x36,5mm

Waga urządzenia: 139g

Zasilanie: akumulator litowo-jonowa 500 mAH 3,7V

Ładowanie: 2 godziny

Czas używania po pełnym naładowaniu: do 1 godziny czasu

Myć po każdym użyciu wodą z mydłem.

 

Funkcjonalnośćdla par
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Kiiroo Onyx 2 & Pearl 2 Couple Set Black interaktywny zestaw dla par

Kiiroo Onyx 2 & Pearl 2 Couple Set Black interaktywny zestaw dla par

Zestaw dla dwojga składający się z masturbatora Onyx2 i masażera punktu G Pearl2

Podobne produkty