Kiiroo Onyx 2 & Pearl 2 Couple Set Purple interaktywny zestaw dla par

4400302

Zestaw dla dwojga składający się z masturbatora Onyx2 i masażera punktu G Pearl2

Wysyłamy w 24h

1 315,00 zł

Jesteście w związku, ale koleje losu rzuciły Was w różne końce świata?

W końcu nawet znana piosenka zwraca na to uwagę, że " męska rzecz być daleko, a kobieca wiernie czekać".

W obecnych czasach, dobie wszechobecnego internetu, jest na to rozwiązanie - nawet będą daleko nie musimy być sami-osobno.

Kiiroo Couples Set stworzony został z myślą o parach chcących być razem, razem się zadowalać, jednak ze względu na odległość Was dzielącą nie mających możliwości robić to tak często jakbyście chcieli czy potrzebowali. 

Kiiroo Onyx 2 Pearl 2 Couple set purple to niezwykle luksusowy zestaw dla par, który może dać masę przyjemności i wprowadzić Was na nowy poziom rozkoszy. Całość jest interaktywna i ciekawą opcją zastosowania dwóch gadżetów, jest cyberseks. W skład zestawu wchodzi masturbator i wibrator. Obie zabawki zostały wykonany przy użyciu najnowszej technologii, dzięki czemu dają masę możliwości. Od teraz, świat cyberseksu stoi przed Wami otworem. Otwórzcie się na nowe możliwości. Możecie czuć siebie, nawet będąc po dwóch stronach kuli ziemskiej. Wszystko jest możliwe za sprawą komunikacji Bluetooth i internetu. Cieszcie się seksem, mimo dzielącej Was odległości. Technologia haptic sprawia, że Pearl odbiera wrażenia dotykowe i przesyła je do Onyx. Urządzenia ze sobą zatem współpracują, dając Wam masę rozkoszy.

Kiiroo Onyx 2 to interaktywny masturbator. Zwraca on uwagę niesamowitym designem i ergonomicznym kształtem. Nie bez znaczenia jest tu również konstrukcja- 10 pierścieni wewnątrz zacieśnia się i zwęża, dzięki czemu przyjemność jest jeszcze większa. Onyx 2 może być zsynchronizowany z Onyx lub z Pearl 2, abyście mogli się cieszyć cyberseksem.

Kiroo Pearl 2 to  wibrator interaktywny. Ten luksusowy produkt posiada ciekawy, nowoczesny design i ergonomiczny kształt. Dzięki temu, będzie on perfekcyjny do stymulacji punkt G. Pracuje on w 5 różnych trybach. Specjalna budowa to bezkres możliwości. Spraw przyjemność zarówno sobie, jak i swojemu partnerowi. Kiroo Pearl 2 jest kompatybilny z Onyx 2.

Obydwa produkty, wchodzące w skład Couple set purple posiadają dwa tryby pracy- automatyczny i manualny. Wy sami decydujecie, na co macie aktualnie ochotę.  

Wibrator Pearl i masturbator Onyx 2 są intuicyjne w obsłudze. Zaawansowana technologia nie sprawi problemów, a pozwoli przy tym odkrywać nowe opcje i czerpać maksimum przyjemności. Każde urządzenie po naładowaniu jest gotowe do użycia. Jeśli chcesz używać urządzeń we dwoje, to uruchom komputer i włącz opcję Bluetooth. Następnie, wejdź na platformę Feel.me. Możesz się połączyć się z partnerem, używając unikalnego kodu PIN. Pamiętaj, że połączenie jest całkowicie bezpieczne, więc nie musisz się niczego obawiać. Kiiroo nie gromadzi prywatnych danych na serwerach, a tym samym nic z Waszych zabaw nie wydostanie się na zewnątrz.

Cały zestaw zapakowano w luksusowe pudełko. W jego skład wchodzi: masturbator Onyx 2, wibrator Pearl 2, kabel USB do ładowaniu, instrukcję obsługi, próbkę lubrykantu Fleshlight, certyfikat autentyczności produktu. Dołączony, dyskretny woreczek, będzie przydatny, kiedy zechcesz zabrać zabawkę w podróż.

DANE TECHNICZNE:

ONYX2

Materiał: ABS, POM

Rękaw: Fleshlight™ SuperSkin™

Wymiary: 89x79x263mm

Średnica Otworu wewnętrznego: 45x40mm

Długość wewnętrzna: 165mm

Waga urządzenia: 1,3kg

Zasilanie: akumulator litowo-polimerowy 1000 mAH

Ładowanie: 4-6 godziny

Czas używania po pełnym naładowaniu: do 1 godziny czasu

Zasięg Bluetooth: do 8m

Onyx2 nie jest wodoodporny.

Myć po każdym użyciu – rękaw wodą z mydłem, a sam Onyx czyszczącą chusteczką.

PEARL 2

DANE TECHNICZNE:

Materiał: ABS, silikon

Wymiary: 200x39x36,5mm

Waga urządzenia: 139g

Zasilanie: akumulator litowo-jonowa 500 mAH 3,7V

Ładowanie: 2 godziny

Czas używania po pełnym naładowaniu: do 1 godziny czasu

Myć po każdym użyciu wodą z mydłem.

Funkcjonalnośćdla par
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Kiiroo Onyx 2 & Pearl 2 Couple Set Purple interaktywny zestaw dla par

Kiiroo Onyx 2 & Pearl 2 Couple Set Purple interaktywny zestaw dla par

Zestaw dla dwojga składający się z masturbatora Onyx2 i masażera punktu G Pearl2

Podobne produkty