We-Vibe Sensations Unite Collection zestaw zabawek erotycznych

Zestaw marki We-Vibe składający się z wibratora dla par Unite oraz wibrującego pierścienia erekcyjnego Pivot.

7 Przedmioty

Wysyłamy w 24h

697,00 zł

Sensations Unite to zestaw kanadyjskiej marki We-Vibe, na który składają się bestsellerowe produkty marki: wibratory dla par Unite oraz Pivot.

 

Unite to wibrator dla par w formie „klipsa”, którego jedną część kobieta wkłada do pochwy przed seksem. Mężczyzna nadal ma dość miejsca, aby móc swobodnie penetrować pochwę partnerki penisem, a wrażenia obojga partnerów są wzmocnione dzięki przyjemnym wibracjom pochodzącym z dwóch silników. Jeden z nich umieszczony jest w części przeznaczonej do aplikacji, a drugi w części zewnętrznej. Przenosi on wibracje na łechtaczkę. Mężczyzna również odczuwa przyjemne wibracje w trakcie seksu, a jego penis przenosi je w głąb ciała kobiety, wzmacniając stymulację punktu G. Możliwości We-Vibe Unite są niezliczone: oprócz standardowego sposobu wykorzystania, który opisaliśmy, można także eksperymentować. Zaciskając klips, można go w całości włożyć do pochwy i korzystać z wibratora jak z jajeczka wibrującego. Można także rozszerzyć Unite i przyłożyć go do krtani podczas aktywnego wykonywania seksu oralnego przez kobietę – mężczyzna wtedy będzie miał zapewnione maximum wrażeń! Unite posiada 10 programów pracy dwóch niezależnie pracujących silników, co oznacza, że pracę każdego z nich można zaprogramować osobno. Wykorzystując We-Connect, aplikację do sterowania zabawkami We-Vibe, liczba ta wzrasta niemalże do nieskończoności – możesz precyzyjnie ustawić sposób pracy wibratora samodzielnie, tworząc nowe programy i zapisując je.

 

Pivot to drugi produkt znajdujący się w zestawie. Podobnie jak Unite, to także wibrator dla par, z tą jednak różnicą, że to nie kobieta wkłada go do pochwy, lecz mężczyzna zakłada go na penisa. Dzięki lekkiemu uciskowi spowolniony jest odpływ krwi z penisa, co skutkuje mocniejszą erekcją, którą łatwiej utrzymać przez dłuższy czas. Pivot również wibruje i tak, jak Unite, może być sterowany za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne za pomocą aplikacji We-Connect.

 

Co to jest We-Connect? To darmowa aplikacja na urządzenia mobilne, która umożliwia sterowanie gadżetami erotycznymi We-Vibe na odległość. Możesz sterować swoim wibratorem zdalnie, ale może to też robić Twój partner lub partnerka znajdująca się na drugim końcu świata. Wystarczy, że oboje będziecie mieć zainstalowaną aplikację We-Connect i aktywne połączenie z Internetem, a osoba która będzie korzystać z zabawki dodatkowo będzie miała aktywowaną funkcję bluetooth na swoim urządzeniu.

 

Produkty wykonane zostały z silikonu klasy medycznej bez dodatku ftalanów. Pamiętaj, aby podczas stosowania We-Vibe Unite lub We-Vibe Pivot korzystać wyłącznie z nawilżenia w postaci lubrykantów na bazie wody, ponieważ każdy inny rodzaj dodatkowego nawilżenia może doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia zabawki. W szczególności należy powstrzymać się od stosowania lubrykantów silikonowych oraz na bazie tłuszczu.

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdla par
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

We-Vibe Sensations Unite Collection zestaw zabawek erotycznych

We-Vibe Sensations Unite Collection zestaw zabawek erotycznych

Zestaw marki We-Vibe składający się z wibratora dla par Unite oraz wibrującego pierścienia erekcyjnego Pivot.

Podobne produkty