Lelo Lily 2 wibrator łechtaczkowy lawendowy

5517003

LELO Lily 2 Lavender (Lavender & Manuka Honey)

Wysyłamy w 24h

584,00 zł

Lily 2 to nowa wersja kultowego masażera zewnętrznego szwedzkiej marki LELO. Od swojej starszej siostry różni się tym, że pobudza nie tylko receptory czuciowe, ale także węchowe, poprzez wydobywający się zapach lawendy z nutą miodu maniuka, róży z nutą glicenii, bądź wina Bordeaux z nutą czekolady (w zależności od wybranej wersji kolorystycznej). Ergonomiczny kształt „lay out” jest idealnie dopasowany do kobiecej anatomii, dzięki czemu trafi w Twój czuły punkt dając Ci falę rozkoszy. 8 poziomów intensywności wibracji, począwszy od ledwo wyczuwalnych, aż po niezwykle intensywne nie pozwoli Ci na nudę. By włączyć wibrator, przytrzymaj przycisk po prawej stronie z tyłu zabawki. Tym samym przyciskiem zwiększysz intensywność wibracji. Przycisk obok posłuży Ci do zmniejszenia intensywności wibracji oraz wyłączenia gadżetu. W celu zabezpieczenia wibratora przed niepożądanym uruchomieniem naciśnij oba przyciski jednocześnie przez 5 sekund. W ten sam sposób odblokujesz później swoją zabawkę.

 

Wibrator ten jest wykonany z najwyższej jakości materiałów, które są bezpieczne dla ciała, jak silikon klasy platynowej oraz plastik ABS. Pamiętaj, by w przypadku stymulacji miejsc intymnych używać lubrykantów. Ze względu na obecność silikonu zalecamy środki lubrykacyjne na bazie wody, gdyż inne, w szczególności te na bazie silikonu mogą doprowadzić do nieodwracalnego uszkodzenia struktury produktu.

 

Pamiętaj, by zdezynfekować zabawkę przed i po każdym użyciu. W tym celu użyj preparatów sporządzonych specjalnie z myślą o dezynfekcji zabawek erotycznych, na przykład płyn do czyszczenia LELO. Jeśli nie posiadasz takich środków, możesz także użyć ciepłej wody z dodatkiem dobrego mydła antybakteryjnego. Nie musisz się martwić o ewentualne zachlapania, gdyż LELO Lily 2 jest wodoodporna.

 

Ładowanie zabawki odbywa się za pomocą ładowarki 5V dołączonej do zestawu. Jednokrotne pełne ładowanie trwa dwie godziny i wystarcza na 7 godzin zabawy. Produkt dostępny jest w trzech wersjach kolorystycznych: jasnego fioletu, śliwkowego fioletu oraz jasnego różu

 

Specyfikacja techniczna:

Rozmiar: 75 x 36 x 25mm

Waga: 42g 

Bateria: Li-lon 200 mAh 3.7 V

 

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo łechtaczki
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

Lelo Lily 2 wibrator łechtaczkowy lawendowy

Lelo Lily 2 wibrator łechtaczkowy lawendowy

LELO Lily 2 Lavender (Lavender & Manuka Honey)

Podobne produkty