FSoG Darker Delicious Tingles Clitoral Vibrator wibrator granatowy

0208000

FSoG - Delicious Tingles USB Rechargeable Clitoral Vibrator

Wysyłamy do 7 dni

309,00 zł

Delicious Tingles z najnowszej kolekcji Fifty Shades Freed to średnich rozmiarów masażer łechtaczki typu „lay down”. Jego specyficzny, lekko zgięty kształt sprawia, że możesz położyć go w całości na swoich zewnętrznych narządach płciowych, otulając przyjemną wibracją nie tylko samą łechtaczkę, lecz także wargi sromowe czy też wrażliwe wejście do pochwy. W ten sposób masujesz wszystkie swoje punkty rozkoszy. Jeśli jednak będziesz wolała skupić się tylko na jednym, konkretnym punkcie, nic nie stoi na przeszkodzie. Lekko spiczasta końcówka pozwoli Ci na bardziej punktowy masaż.

Kształt Delicious Tingles powoduje, że gadżet idealnie leży w dłoni, a struktura materiału sprawia, że nie wysuwa się z ręki podczas zabawy. Wyraźnie wyczuwalne przyciski do regulacji mocy oraz trybu wibracji pozwolą na bardzo łatwe kontrolowanie gadżetu. Możesz wybrać spośród siedmiu różnych poziomów mocy oraz siedmiu zróżnicowanych trybów wibracji.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo Delicious Tringles został wykonany z najlepszej jakości materiału, jakim jest silikon klasy medycznej. Ten materiał będzie bezpieczny także dla alergików. Pamiętaj, by używać do niego wyłącznie lubrykantów na bazie wody, gdyż inne (silikonowe) mogą zniszczyć jego strukturę. Przed i po każdym użyciu umyj wibrator w wodzie z dodatkiem mydła antybakteryjnego.

Gadżet zasilany jest na akumulator, a ładowarkę do niego znajdziesz w opakowaniu, razem z satynowym pokrowcem przeznaczonym do przechowywania zabawki.

 

Parametry techniczne:

obwód: 11,4 cm

długość do aplikacji: 4,5 cm

długość całkowita: 10,2 cm

Materiałsilikon
Wodoodpornośćtak
Funkcjonalnośćdo masażu całego ciała
Zasilanieakumulator

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz recenzję

FSoG Darker Delicious Tingles Clitoral Vibrator wibrator granatowy

FSoG Darker Delicious Tingles Clitoral Vibrator wibrator granatowy

FSoG - Delicious Tingles USB Rechargeable Clitoral Vibrator

Podobne produkty