Dodatki do bielizny

Dodatki do bielizny

Seksowna bielizna to obietnica czekającej nas przyjemności. Dobrze dobrana podkreśla auty, dodaje pikanterii i sugeruje, na jaki seks masz ochotę. A gdyby tak wzbogacić ją o oryginalność i pikanterię? Albo wymienić na trochę bardziej wyuzdany dodatek?

Dodatki do bielizny – ubierz zwykły komplecik w mocniejszy dodatek

Lubisz dopracowany wygląd? Twój mężczyzna też. Zwłaszcza, jeśli dochodzimy do bielizny... Dobrze jest zawiesić na niej oko, rozpalić zmysły i pogalopować z wyobraźnią.Wszystko po to, by później delikatnie rozebrać Cię z niepotrzebnych dodatków lub zerwać je z Ciebie.Są i tacy, których kręci zsuwanie lub odsuwanie – dla każdego coś innego!

Wszystkich jednak zaintryguje i dodatkowo podnieci mały bonus do bielizny. Niezależnie od tego, czy lubisz romantyczne koronki, czy bardziej śmiałe propozycje.

Proponowane dodatki do bielizny pozwolą Ci przemienić zwykły stanik w wyrafinowany i wyjątkowy. Może potrzebujesz podwiązek, ale te uniwersalne nie spełniają Twoich ostrzejszych oczekiwań...? Mamy na to sposób!

 

Dodatki do bielizny – wodzą na pokuszenie o każdej porze dnia i nocy

Proponujemy wyszukane dodatki do bielizny, które mają mniej lub bardziej uniwersalny charakter. Bez problemu dopasujesz je do swoich staników i majtek, dodając im „pieprznego” klimatu. Możesz nosić je przez cały dzień – są wygodne, świetnie dopasowują się do Twojego ciała i delikatnie kuszą okalając piersi, gdy bluzka ma naprawdę spory dekolt.

Jesteśmy pewni, że Twój partner również z przyjemnością zawiesi wzrok na delikatnej koronce chokera i paseczku biegnącym wzdłuż piersi czy pasom spowijającym Twoje plecy. Możesz też zdecydować się na bardziej romantyczny, ale niepozbawiony lekko erotycznego zabarwienia biżuteryjny dodatek w formie chokera z kokardką. Załóż obróżkę do eleganckiej czarnej sukienki i kuś tego, który wpadnie Ci w oko.

 

Mocne dodatki do bielizny – daj znać, że wolisz ostrzej...

Lubisz mocne trzymanie za ręce, zdecydowany seks i mężczyzn, którzy nie boją się brać tego, na co mają ochotę? Daj znać małym dodatkiem do bielizny, że pożądasz przyjemności z najwyższej półki.

Prosty i dość delikatny choker z efektownym i ostrzejszym w formie wyrazu łańcuchem biegnącym wzdłuż piersi stosownie rozpali zmysły. On będzie wiedzieć, co z nim zrobić...

A może „przypadkiem” pokażesz trochę więcej nogi, na której dumnie prezentować się będzie podwiązka odbiegająca od dobrze znanych propozycji? Ten widok na długo pozostanie w pamięci, a wzrok na pewno mimowolnie będzie przesuwać się wyżej, prosząc o więcej.

Co powiesz na choker ze złotymi łańcuchami, które dopniesz do ramiączek stanika?

To wspaniała ozdoba biustu, która idealnie wpisze się także w odgrywanie ról.

Dziś będziesz uległa? A może pokażesz mu, kto tu rządzi?

 

Dodatek do bielizny, który przerósł stanik...

Znasz powiedzenie „uczeń przerósł mistrza”? W tym wypadku możemy powiedzieć, że proponowany dodatek do bielizny przerósł stanik. I dobrze, skoro możemy wymienić go na coś bardziej pikantnego i efektownego!

Zerknij tylko na te delikatne tasiemki, które stosownie otulą Twoje piersi, podkreślając ich piękno. Bez skrępowania i zasłaniania tego, na co on lubi patrzeć najbardziej...

Uwodzicielskie paseczki lubią towarzystwo nasutników i innych ozdób piersi.

Poznaj je bliżej i wykorzystuj do podkręcania wspólnej uciechy!

Siatka Lista

Produkty 1-12 z 18

Ustaw kierunek malejący
Siatka Lista

Produkty 1-12 z 18

Ustaw kierunek malejący