Bezdotykowy stymulator łechtaczki

Bezdotykowy stymulator łechtaczki

Bezdotykowy stymulator łechtaczki to nowość na rynku seks gadżetów! Znudziły Ci się klasyczne wibracje? Szukasz nowych sposobów na osiąganie przyjemności? Potrzebujesz innych bodźców niż dotychczas? 

Sięgnij po bezdotykowe masażery łechtaczki, a już nigdy nie zdecydujesz się na klasyczne gadżety!

 

Bezdotykowe stymulatory łechtaczki – poznaj magię technologii

Masażery łechtaczki, które zgromadziliśmy w naszym sklepie, to seks gadżety stworzone z myślą o kobietach i ich waginie. Ten delikatny i bardzo wrażliwy narząd potrzebuje pieszczot na najlepszym poziomie. Mocno erogenna strefa reaguje na każdy dotyk. Jednak po latach tych samych bodźców, może przestać osiągać orgazm tak szybko i mocno jak kiedyś. Producenci seks gadżetów stworzyli bezdotykowe stymulatory, aby dać kobietom możliwości osiągania wspaniałego orgazmu bez udziału osób trzecich. To oczywiście nie znaczy, że te wibratory łechtaczki nie mogą być używane przez pary! Wszystko zależy od Twoich potrzeb i pomysłów.

 

Jak działają bezdotykowe masażery do łechtaczki?

Bezdotykowe stymulatory to urządzenia, które wykorzystują do stymulacji fale soniczne lub ssące – takie same jak w... depilatorach lub masażerach twarzy. Jednak tym razem ich zadanie jest zgoła inne – fale mają oddziaływać na łechtaczkę bez dotykania jej. Brzmi fantastycznie prawda? Wystarczy, że przyłożysz niewielki otwór w miejsce trzonu łechtaczki i następnie włączysz urządzenie. Odczucia są różne w zależności od rodzaju technologii – w przypadku fal ssących możesz odczuwać miłe ssanie łechtaczki, co prowadzi do zwiększenia przepływu krwi i w efekcie orgazmu. Natomiast fale soniczne działają inaczej – wywołują drgania, które oddziałują na pochwę i rozchodzą się po całym guziczku.

 

Który stymulator do łechtaczki wybrać?

W sklepie Secret Place znajdziesz modele, które oddziałują na łechtaczkę każdym typem fali. Nasi specjaliści zadbali o to, żebyś mogła maksymalnie dopasować model seks gadżetu do swoich potrzeb.

Soniczne wibratory bezdotykowe do stymulacji łechtaczki mają opływowy kształt i są zakończone małym otworem z membraną. Pod wpływem fali sonicznych ta membrana jest wprawiana w drgania, które przenoszone są na łechtaczkę. Jednak nie oddziałują tylko na jej żołądź. Pulsowanie ogarnia całą clitoris, łącznie z jej odnogami. Dzięki temu orgazm nadchodzi wolniej, z mocniejszą siłą i ogarnia całą pochwę.

Dla początkujących osób ten gadżet podczas pierwszego użycia może dawać zbyt mocne wrażenia. Warto poświęcić czas, aby nauczyć się czerpać przyjemność z tych drgań. Nie zapomnij także o dużej dawce lubrykantu na bazie wody! Nawilżenie okolic intymnych jest bardzo ważne, aby wibracje nie powodowały bólu i nieprzyjemnych doświadczeń.

Stymulatory do łechtaczki z falami sonicznymi są wodoodporne więc mogą być z powodzeniem używane np. pod prysznicem lub wannie.

 

Ssące, bezdotykowe masażery do łechtaczki wykorzystują działanie fal ssących. Jak to działa? Wystarczy umieścić stymulator nad clitoris i włączyć urządzenie. Wibrator będzie powoli ssać Twoją łechtaczkę i wprawiać ją w stan ekstazy. Najpierw pobudzi pochwę do produkcji śluzu, potem zwiększy przepływ krwi, sprawi, że clitoris stanie się nabrzmiała i głodna orgazmu, aż w efekcie da orgazm tak mocny, o jakim nigdy wcześniej nie śniłaś.

Ten produkt może być świetnym rozwiązaniem, kiedy masz problem z pobudzeniem lub osiąganiem przyjemności. Ssanie uwrażliwi Twoją łechtaczkę i sprawi, że będzie bardziej podatna na dotyk. Resztę możesz dokończyć w wybrany, ulubiony sposób – z partnerem lub przy pomocy klasycznych wibratorów penetracyjnych.

Tak jak w przypadku sonicznych urządzeń, również przy użyciu wibratora ssącego konieczny jest lubrykant na bazie wody. Zapewni łatwiejszą i bardziej przyjemną zabawę. Dlaczego nie żele silikonowe? Substancje takie jak silikon mogą uszkodzić delikatną strukturę seks zabawek.

 

Dlaczego bezdotykowy masażer to dobry pomysł?

Zastanawiasz się nad tym, który gadżet lepiej spełni swoją rolę i dlaczego wibrator bezdotykowy? Te stymulatory mają szereg zalet!

Ich największą jest oczywiście to, że są bezdotykowe. To dość niespotykany sposób stymulacji, ale jeśli tylko odważysz się i przełamiesz przyzwyczajenia, to masz szansę przeżyć coś niezapomnianego.

Fale ssące lub soniczne oddziałują nie tylko na żołądź łechtaczki, ale na cały organ, który otula pochwę. Dzięki temu orgazm „rozlewa” się po całej wulwie i daje Ci maksimum przyjemności i rozluźnienia. Po takim szczycie na pewno będziesz… zmęczona! Choć to wydaje się dość nieprawdopodobne!

Każdy wibrator jest wyposażony w kilkanaście programów i poziomów stymulacji, dzięki czemu możesz stopniowo oswajać łechtaczkę z takimi pieszczotami. Jednak, co ciekawe, to nie pochwa przyzwyczaja się, tylko… Ty się uczysz, jak osiągać przyjemność przy użyciu bezdotykowych stymulatorów. Dlatego śmiało można powiedzieć, że jest to gadżet dla każdego – tylko... każdy na własnej skórze musi nauczyć się go używać.

Kolejna zaleta, którą doceni każda kobieta? Wibrator łechtaczkowy może być z powodzeniem stosowany do stymulacji sutków! Uwielbiasz pieszczoty piersi? Chcesz, żeby brodawki były sterczące i głodne dotyku? Wykorzystaj stymulator do tego, aby odpowiednio je pobudzić.

Inna opcja to wykorzystanie masażera do pieszczot… penisa. Umieść bezdotykowy wibrator na wędzidełku członka i… obserwuj, jak partner przechodzi w stan ekstazy! Gwarantujemy, że Wasz seks wejdzie na nowy poziom!

 

Nowoczesny design bezdotykowych stymulatorów do łechtaczki

Na uwagę zasługuje także wygląd bezdotykowych wibratorów. Producenci zadbali o to, żeby urządzenia nie tylko dawały maksimum przyjemności, ale także były miłe dla oka. Marka Lelo proponuje stymulatory o opływowym kształcie, zakończone małym dziubkiem z dziurką. Pilot znajduje się na wewnętrznej stronie urządzenia pod otworem. Regulacja za pomocą plusa i minusa sprawia, że obsługa jest dziecinnie prosta.

Womanizer proponuje większy wybór seks gadżetów. Do wyboru masz klasyczne wibratory bezdotykowe, ale także stymulatory łechtaczki z masażerem punktu G. Niektóre modele zawierają zabezpieczającą nakładkę, która chroni urządzenie przed uszkodzeniami. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że możesz zabrać je w każdą podróż!

Warto docenić także firmę Docel i ich wibrator króliczek z masażerem łechtaczki. Dziurka delikatnie zasysa clitoris, a zakrzywiony kształt dokładnie stymuluje Twój punkt G. Wygląda niepozornie, ale produkt 2w1 przynosi wiele przyjemności!

Urządzenie We-vibe przypomina kształtem małe, niepozorne jajeczko. Nie zwróci niczyjej uwagi, wygląda bardzo niewinnie, ale niech Cię to nie zwiedzie. Ten malutki stymulator może być stosowany przez partnerów, którzy mieszkają w różnych miejscach na świecie.

 

Zabaw się z bezdotykowym wibratorem

Bezdotykowy stymulator do łechtaczki to gadżet, który możesz wykorzystać do poznania reakcji swojego ciała na najbardziej intensywne bodźce. Znajdź żołądź łechtaczki i… poszukaj sposobu na osiągnięcie przyjemności. Orgazm przyjdzie szybko i niespodziewanie, ale to tylko sprawi, że będziesz mieć jeszcze większą ochotę na kolejną zabawę.

Sięgnij po ten wibrator łechtaczkowy podczas zabawy we dwoje. Użyj go do stymulacji penisa lub sutków i podnieś poziom Waszych doznań. Nagłe ssanie lub drgania sprawią, że odczuwane bodźce będą dużo silniejsze! A może oddasz władzę nad przyjemnością ukochanej osobie? Krótko poinstruuj ją, jak sprawić Ci przyjemność i całkowicie się rozluźnij. Ta forma zabawy oraz niespodziewane ruchy partnera zaskoczą Cię! W połączeniu z penetracjądildo odkryjesz nowe, nieznane dotąd, poziomy ekstazy.

Filtr

Kolor
 1. Bezdotykowy stymulator łechtaczki Womanizer Liberty
  Więcej
  Bezdotykowy stymulator łechtaczki Womanizer Liberty
  As low as 445,00 zł
 2. Bezdotykowy soniczny stymulator łechtaczki Lelo Sona 2
  Więcej
  Bezdotykowy soniczny stymulator łechtaczki Lelo Sona 2
  As low as 469,00 zł
 3. Bezdotykowy stymulator łechtaczki Lelo Sona 2 Cruise
  Więcej
  Bezdotykowy stymulator łechtaczki Lelo Sona 2 Cruise
  As low as 469,00 zł
 4. Soniczny bezdotykowy stymulator łechtaczki Lelo Sila Cruise
  Więcej
  Soniczny bezdotykowy stymulator łechtaczki Lelo Sila Cruise
  As low as 815,00 zł
 5. Zalo Legend Queen Set G-Spot Vibrator - Zestaw wibrator pulsacyjny z nakładką zasysającą
  Więcej
  Zalo Legend Queen Set G-Spot Vibrator - Zestaw wibrator pulsacyjny z nakładką zasysającą
  As low as 629,00 zł
 6. Bezdotykowy stymulator łechtaczki sterowany aplikacją We-Vibe Melt
  Więcej
  Bezdotykowy stymulator łechtaczki sterowany aplikacją We-Vibe Melt
  As low as 669,00 zł
 7. Soniczny stymulator łechtaczki z wibracjami Osuga Cuddly Bird
  Więcej
  Soniczny stymulator łechtaczki z wibracjami Osuga Cuddly Bird
  As low as 197,55 zł
 8. Bezdotykowy stymulator łechtaczki z masażerem punktu G Osuga G-Spa
  Więcej
  Bezdotykowy stymulator łechtaczki z masażerem punktu G Osuga G-Spa
  As low as 247,05 zł
 9. Ekskluzywny bezdotykowy stymulator łechtaczki Womanizer Premium 2
  Więcej
  Ekskluzywny bezdotykowy stymulator łechtaczki Womanizer Premium 2
  As low as 895,00 zł
 10. Bezdotykowy stymulator łechtaczki pingwinek Satisfyer Penguin
  Bestseller
  Więcej
 11. Bezdotykowy stymulator łechtaczki z aplikacją Satisfyer Curvy 2+
  Więcej
  Bezdotykowy stymulator łechtaczki z aplikacją Satisfyer Curvy 2+
  As low as 151,00 zł
 12. Satisfyer Deluxe
  Więcej
  Satisfyer Deluxe
  139,00 zł