Przedłużki na penisa

Chcesz poczuć się pewniej w sypialni i zafundować partnerce jeszcze mocniejsze doznania podczas zbliżenia? Przedłużki na penisa pozwolą Ci znacząco powiększyć Twojego „przyjaciela” i wzbogacić go o dodatkowe funkcje. To nowe przeżycia dla Ciebie i dla niej!

Przedłużki na penisa – zwiększają doznania w sypialni

Chcesz penetrować jeszcze dogłębniej i dodatkowo stymulować partnerkę odstającymi wypustkami? Sięgnij po przedłużki na penisa i zapewnij jej zupełnie nowe doznania podczas seksu!

Możesz zdecydować się na podstawowy model, który stosownie przedłuży i pogrubi Twojego członka. Dodatkową przyjemność zapewnisz sobie dzięki podstawce stymulującej jądra, wyściółce wzmacniającej Twoje odczucia oraz delikatnemu pociąganiu za jądra.

Ty i partnerka odczujecie wyraźnie większą satysfakcję ze wspólnej zabawy!

A może masz ochotę zadziałać na nią mocniej dzięki specjalnym wypustkom? Twoja dziewczyna je pokocha!

 

Wibrująca przedłużka na penisa – jeszcze intensywniejsza stymulacja

Szukacie dodatkowych atrakcji? Możecie sięgnąć po wibrującą przedłużkę penisa. To świetna opcja, jeśli znudziły Wam się wibratory lub nie macie ochoty korzystać z dodatkowych gadżetów poza Twoim „sprzętem”.

Nakładka wyposażona została w wypustki, które skutecznie nakręcą Twoją partnerkę. Wibracje przyniosą obopólną przyjemność, która wzmocni orgazm i urozmaici Wasze zbliżenia.

 

Przedłużka na penisa do seksu oralnego

To będzie jeden z Twoich ulubionych gadżetów erotycznych! Możesz wzbogacić swoją masturbację o nowe wrażenia – ta przedłużka na penisa zaciska go i zasysa, dostarczając przyjemność zbliżoną do seksu oralnego!

Aż cztery programy zapewniają dopasowanie stymulacji do Twoich potrzeb. Korzystaj z tego gadżetu w pojedynkę lub podczas zabaw z partnerką. Satysfakcja gwarantowana!