Pierścienie erekcyjne

Pierścienie erekcyjne na penisa

Pierścień erekcyjny nazywany jest także pierścieniem na penisa, c - ringiem czy cockringiem. Jego celem jest wydłużenie erekcji. Mężczyźni, którzy decydują się na zakup tego pierścienia chcą nie tylko poprawić czas stosunku seksualnego, ale również jego jakość. Kwestia męskiej sprawności seksualnej jest bardzo ważna dla samych mężczyzn. Z pomocą przychodzą pierścienie erekcyjne.

Czym jest pierścień erekcyjny?

Pierścień erekcyjny jest gadżetem erotycznym. Cieszy się on dużą popularnością nie tylko u mężczyzn, ale również u kobiet dzięki swoim zaletom. Najczęściej decydują się na niego mężczyźni, którzy narzekają na niepełny wzwód. Pierścień erekcyjny może u nich wydłużyć erekcję, przez co stosunek trwa dłużej i jest przyjemniejszy dla obu stron.

Podczas pierwszego użycia c-ringu należy pamiętać, aby nie nosić go dłużej niż 10 minut. Dopiero przy kolejnych stosunkach czas ten można wydłużyć - nawet do 30 minut. Nieumiejętne korzystanie z pierścienia może przyczynić się do uszkodzenia nerwów w penisie.

Rodzaje pierścieni erekcyjnych

Na rynku możemy znaleźć kilka rodzajów pierścieni erekcyjnych. Zaliczamy do nich m.in.:

 • rozciągliwe pierścienie erekcyjne - jest to najpopularniejszy rodzaj pierścienia; najczęściej wykonany z silikonu, lateksu, termoplastycznego elastomeru bądź termoplastycznej gumy; nie trzeba mierzyć swojego prącia, aby z niego skorzystać - dopasuje się do rozmiaru każdego członka. Występują one w różnych wariantach, jak np. z nakładką wibrującą, która stymuluje łechtaczkę partnerki i potęguje jej doznania seksualne; inną opcją jest pierścień w kształcie łezki - skierowane ku górze pobudzają łechtaczkę, a ku dołowi - mosznę lub odbyt. Można je zakładać wraz z prezerwatywą,
 • stalowe pierścienie erekcyjne - rozciągliwe pierścienie dopasują się do każdego penisa - stalowe nie. Konieczne w tym przypadku jest obliczenie jakiej średnicy pierścienia potrzebuje dany mężczyzna - najlepiej zrobić to przy pomocy centymetra krawieckiego i owinąć go wokół penisa i jąder. Uzyskany wynik trzeba podzielić przez 3,14. Stalowe pierścienie są przeznaczone dla mężczyzn, którzy już kiedyś korzystali z jakiegokolwiek rodzaju pierścienia erekcyjnego,
 • wibrujące pierścienie erekcyjne - są one trochę większe od pierścieni rozciągliwych; posiadają dodatkową funkcję wibracji, która stymuluje łechtaczkę partnerki. Pierścienie wibrujące posiadają dodatkowy silniczek, zasilany bateriami lub ładowarką; umożliwiają one wybór jednego z kilku stopni wibracji.

Jak używać pierścieni erekcyjnych?

Pierścień erekcyjny - jak sama nazwa mówi - swoim wyglądem przypomina pierścionek. Rozciągliwy może być zakładany przed, po lub w trakcie erekcji. Założenie go polega na zwykłym wsunięciu go na penisa. Pierścienie stalowe natomiast, trzeba zakładać zawsze przed erekcją, przekładając po kolei każde z jąder, a na końcu penisa.

Każdy pierścień erekcyjny zdejmuje się w ten sam sposób, czyli w odwrotnej kolejności niż podczas zakładania - najpierw należy wyjąć penisa, a potem jądra.

W celu łatwiejszego zakładania i zdejmowania pierścienia można zastosować lubrykant.

Pierścienie erekcyjne - szeroki wybór gadżetów erotycznych w Secret Place

Zadbaj o lepsze życie seksualne i pozbądź się kłopotów z erekcją i przedwczesnego wytrysku. Zapoznaj się z naszą ofertą zabawek erotycznych, wśród których znajdują pierścienie erekcyjne, które spotęgują doznania obojga partnerów. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

W naszym sklepie znajdziesz pierścienie erekcyjne w przeróżnych wariantach. Spotęguj doznania partnerki i swoje podczas stosunku. Zdecyduj się na kupno pierścienia!

 

Filtr

Kolor
 1. Wielofunkcyjny wibrujący pierścień erekcyjny Satisfyer Legendary Duo
  Więcej
 2. Wibrujący pierścień erekcyjny sterowany aplikacją Je Joue Mio
  Więcej
  Wibrujący pierścień erekcyjny sterowany aplikacją Je Joue Mio
  As low as 419,00 zł
 3. Wibrujący pierścień erekcyjny Lelo Tor 2
  Więcej
  Wibrujący pierścień erekcyjny Lelo Tor 2
  As low as 585,00 zł
 4. Wibrujący pierścień erekcyjny Marc Dorcel Power Clit +
  Więcej
 5. Wibrujący pierścień erekcyjny Hot Octopuss Atom Plus
  Promocja
  Więcej
  Wibrujący pierścień erekcyjny Hot Octopuss Atom Plus
  Special Price 231,75 zł Regular Price 515,00 zł
 6. Wibrujący pierścień erekcyjny sterowany aplikacją Lovense Diamo
  Więcej
 7. Silikonowe lasso erekcyjne Velv'Or JBoa 305
  Więcej
 8. Wibrujący pierścień erekcyjny Dorcel Power Clit
  Więcej
 9. Silikonowy pierścień erekcyjny Nexus Enduro Cockring
  Więcej
 10. Wibrujący pierścień erekcyjny Hot Octopuss Atom
  Promocja
  Więcej
  Wibrujący pierścień erekcyjny Hot Octopuss Atom
  Special Price 197,55 zł Regular Price 439,00 zł
 11. Elastyczny pierścień erekcyjny A Perfect O spod znaku Fifty Shades of Grey
  Promocja
  Więcej
 12. Opaska erekcyjna Again and Again spod znaku Fifty Shades of Grey
  Promocja
  Więcej
  Opaska erekcyjna Again and Again spod znaku Fifty Shades of Grey
  Special Price 34,50 zł Regular Price 69,00 zł