Pozostałe

Chcesz wzbogacić życie erotyczne, ale nie wiesz, na co się zdecydować? Ten dział to przyjemne zaskoczenia, które zainteresują mniej i bardziej wprawionych entuzjastów nowinek wprowadzanych do sypialni! Podkręcisz z nimi atmosferę i ucieszysz partnera.

Gadżety erotyczne na dobry początek

Masz ochotę doprawić zbliżenia odrobiną pikanterii, ale podchodzisz do tematu bardzo ostrożnie? Jesteśmy pewni, że nasze gry erotyczne będą wspaniałym początkiem otwierania się na nowe doznania w sypialni!

Zaproś do wspólnej zabawy partnera i uczyńcie Waszą grę wstępną jeszcze ciekawszą.

Po udanej partyjce, gdy wprowadzicie się już w odpowiedni nastrój, możecie sięgnąć po propozycje ze smakiem. I to dosłownie.

Wzajemne pisanie po swoich rozgrzanych ciałach, a później zlizywanie końcem języka czekoladowych stróżek może dostarczyć Wam przyjemności i rozbudzić apetyt na konkrety...

Nie musicie obawiać się zabrudzenia pościeli – w tym dziale znajdziecie specjalne prześcieradło, które pozwoli Wam korzystać w pełni z różnego rodzaju cieczy czy jedzenia, w ramach wzbogacania doznań podczas seksu.

Oblewajcie się szampanem i spijajcie go z siebie. Wykorzystujcie specjalne olejki do masażu dla rozluźnienia lub żele intymne, gdy atmosfera sięgnie zenitu. To prześcieradło chętnie weźmie to wszystko na siebie, a później pozwoli wyprać w pralce.

 

Dla mających ochotę na niegrzeczne rozrywki...

W tym dziale każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jesteście na wyższym poziomie wtajemniczenia i szukacie mocniejszych wrażeń, sięgnijcie po gadżety erotyczne dla fanów BDSM.

Zabawa w dominację i uległość jest bardzo podniecająca zarówno dla strony, która poddaje się rozkazom, jak i wydającej polecenia. Daj niegrzecznej partnerce klapsa, każ jej zejść do poziomu kolan i sprawiać Ci przyjemność.

Później możesz rzucić ją na łóżko i związać. Tu mogą przydać się na przykład pasy do wiązania pod materac. Dzięki nim unieruchomisz partnerkę na każdy sposób, który zrodzi się w Twoich fantazjach. Pasy są efektowne i ozdobne – to doda odrobiny wyniosłej elegancji całej sytuacji.

Teraz do woli możesz łaskotać i drażnić związanego partnera. Bez przeszkód dotykaj i całuj tam, gdzie masz ochotę. A potem wejdź mocno i głęboko. Zasłoń jej buzię, by nie mogła krzyczeć i doprowadź Was wspólnie do punktu kulminacyjnego.


Bez tego ani rusz!

I to dosłownie. W tym dziale znajdziesz też sporo elementów bazowych, bez których Twoje gadżety erotyczne nie mogą funkcjonować poprawnie. Mamy tu na myśli kabelki i ładowarki wszelkiej maści, które polecają się uwadze, jeśli dotychczasowo używany sprzęt zawiódł.

Dopasuj asortyment do oczekiwań i nie rezygnuj z przyjemności.

Tu czeka na Ciebie także zgrabny zestaw akcesoriów do seks maszyny, która pozwoli Ci spełnić najbardziej wyuzdane fantazje erotyczne – bez skrępowania i proszenia.

Sięgnij po zestaw wyposażony w między innymi 3 dilda lub 3 słodkie dziurki.

Tu leżakują także różnego rodzaju nakładki na masażery, które zadbają o wzmocnienie przyjemności.

Szukasz uchwytu na dildo? Sięgnij po dwustronny lub bardziej wyszukany w formie kastetu.

Ten dział warto odwiedzać często – gwarantujemy sporo nowości, które często występują w podniecająco przyjemnych cenach!

Filtr

Kolor
Litera
 1. Środek zmieniający wodę w galaretkę o zapachu morskiej bryzy Shunga Lovebath Ocean Temptations
  Więcej
 2. Cukierki do seksu oralnego YESforLOV Sexy Candy Explosion 7g
  Więcej
 3. Kupon upominkowy 1000 zł
  Więcej
 4. Kupon upominkowy 500 zł
  Więcej
 5. Kupon upominkowy 200 zł
  Więcej
 6. Kupon upominkowy 100 zł
  Więcej
 7. Kufer na akcesoria BDSM Upko Sade Trunk
  Więcej
 8. Litery do personalizacji obróżek lub kajdanek Upko Your name collection - individual letters
  Więcej
  Litery do personalizacji obróżek lub kajdanek Upko Your name collection - individual letters
  As low as 45,00 zł
 9. Nieprzemakalne prześcieradło winylowe JoyDivision Feucht-Spielwiese 180 x 260
  Więcej
  Nieprzemakalne prześcieradło winylowe JoyDivision Feucht-Spielwiese 180 x 260
  As low as 179,00 zł
 10. Książka 'Jej orgazm najpierw' Ian Kerner
  Więcej
 11. Książka "Dziwki, zdziry, szmaty. Opowieści o slut-shamingu" Klepacz P., Nowak A., Raczyńska-Chomyn K.
  Więcej
 12. Nieprzemakalne prześcieradło winylowe JoyDivision SexMAX WetGAMES Sex-Laken 180 x 220
  Więcej
  Nieprzemakalne prześcieradło winylowe JoyDivision SexMAX WetGAMES Sex-Laken 180 x 220
  As low as 115,00 zł